Zderzenie czterech aut na moście Łazienkowskim. Utrudnienia w kierunku centrum

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na moście Łazienkowskim
Zderzenie na moście Łazienkowskim
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na moście Łazienkowskim

Cztery samochody osobowe zderzyły się na moście Łazienkowskim. Nasz reporter informuje, że dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Są spore utrudnienia w kierunku centrum. Dwa pasy zostały zablokowane.

Do zderzenia doszło około godziny 20 na wysokości Portu Czerniakowskiego. - Na środkowym pasie zderzyły się cztery samochody osobowe. Doszło do najechania. Najmocniej uszkodzony został ostatni z pojazdów - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. - Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych - dodaje.

Na miejscu pracują służby. Są tam pogotowie ratunkowe, dwa zastępy straży pożarnej i policja. - Strażacy zajmują się zabezpieczeniem miejsca. Odłączają zasilanie w autach, neutralizują rozlane płyny eksploatacyjne oraz sprzątają jezdnię, na której rozrzuconych jest bardzo dużo plastikowych elementów - opisuje nasz reporter.

Informację o zderzeniu potwierdza Mateusz Wiek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak przekazuje, jedna osoba trafiła pod opiekę ratowników jeszcze zanim strażacy zjawili się na miejscu. Początkowo zadysponowano tam trzy zastępy.

- W zderzeniu uczestniczyły dwa pojazdy bmw, ford oraz mercedes. Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców czekają utrudnienia na jezdni w kierunku centrum. Zablokowane zostały dwa pasy jezdni: środkowy i lewy.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości