Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Kierowca autobusu zahamował, dwie pasażerki trafiły do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Mapy GoogleDo niebezpiecznej sytuacji doszło w Alejach Jerozolimskich

Niebezpieczna sytuacja w okolicy placu Trzech Krzyży. Jak informuje policja, kierowca autobusu miejskiego musiał gwałtownie zahamować, bo na ulicę wszedł pieszy. Dwie osoby zostały ranne.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24. "Dziś rano (8 września) około godziny 9.30 w wyniku ostrego hamowania autobusu 503 w Warszawie, na przejściu dla pieszych na wysokości Alej Ujazdowskich 22, została ranna jedna osoba. Wezwano karetkę" - przekazał nam czytelnik.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

O szczegółach dotyczących zdarzenia poinformowała Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. - O godzinie 9.30 kierowca autobusu miejskiego musiał gwałtownie zahamować w okolicach placu Trzech Krzyży, ponieważ na ulicę wszedł pieszy. Dwie pasażerki z autobusu pojechały do szpitala, kierujący autobusem był trzeźwy - powiedziała policjantka.

Pod koniec sierpnia do podobnej sytuacji doszło na Garibaldiego. Wtedy drogę autobusowi najprawdopodobniej zajechało inne auto:

Autobus miejski gwałtownie hamował na GaribaldiegoMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google