Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Autobus gwałtownie hamował. Ranna pasażerka

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plAutobus miejski gwałtownie hamował na Garibaldiego

Niebezpieczna sytuacja w pobliżu Ronda Wiatraczna. Po gwałtownym hamowaniu autobusu miejskiego ranna została pasażerka. Jak podaje policja, najprawdopodobniej autobusowi zajechało drogę inne auto.

Do zdarzenia doszło na ulicy Garibaldiego 4, w pobliżu Ronda Wiatraczna. - O godzinie 15.46 otrzymaliśmy informację, że kierowca białego auta dostawczego miał zajechać drogę autobusowi miejskiemu linii 523. Nie doszło do kontaktu między tymi pojazdami, ale najprawdopodobniej zachowanie kierowcy auta dostawczego sprawiło, że kierujący autobusem musiał ostro zahamować - mówi Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodaje, że jedna pasażerka autobusu została ranna. - Kobieta trafiła do szpitala. Kierujący autobusem był trzeźwy. Ustalamy okoliczności zdarzenia - zaznacza Florczak.

Do podobnego zdarzenia doszło w tym samym czasie na ulicy Górczewskiej, gdzie autobus miejski linii 149 zderzył się z bmw.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl