Dwie kolizje z udziałem pijanych kierowców. Jeden rozbił dwa inne auta i ogrodzenie, miał ponad trzy promile

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy na Pradze Południe
Kolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy na Pradze Południe
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy na Pradze Południe

Policja zatrzymała w sobotę dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy spowodował kolizję na Pradze Południe, wjeżdżając w zaparkowane na jezdni auta i ogrodzenie. Miał ponad trzy promile. Drugi zderzył się z innym samochodem na Białołęce. W obu zdarzeniach nikt nie został poszkodowany.

Do pierwszej kolizji doszło około 11.40 na ulicy Koprzywiańskiej. - Kierujący fordem uderzył w dwa zaparkowane na ulicy pojazdy: skodę i opla, uszkadzając je. Wjechał także w drewniany płot pobliskiej posesji - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Z ustaleń policji wynika, że przed uderzeniem w zaparkowane auta, kierowca forda wjechał jeszcze w słupa. Funkcjonariusze przebadali go pod kątem trzeźwości. - Kierujący wydmuchał ponad trzy promile - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Nikt nie został ranny.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Nietrzeźwy kierowca najechał na tył innego auta

Na Białołęce doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Kierowca peugeota najechał na tył toyoty przy skrzyżowaniu Klasyków z Podkładową. Po przyjeździe policji okazało się, że był nietrzeźwy - dowiedział się nasz reporter.

Jego ustalenia potwierdza policja. - Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 11. Kierowca peugeota okazał się być nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało półtora promila w wydychanym powietrzu - mówi Putyra.

I dodaje, że nikt nie został poszkodowany.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości