Dachowanie na Wirażowej, wypadek w Rembertowie. Do szpitala trafiło 8-letnie dziecko

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na Wirażowej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Wirażowej. Jeden z nich dachował i znalazł się w rowie. Z kolei w piątek rano w Rembertowie doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostało 8-letnie dziecko. Policja podaje, że przewoził je nietrzeźwy kierowca.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do kolizji na Wirażowej doszło przed godziną 10.30. Auta zderzyły się na jednopasmowym odcinku ulicy za Terminalem Cargo.  – W rowie na dachu leży osobowa toyota. Obok na jezdni stoi dostawczy opel, który ma lekko uszkodzoną przednią prawą część karoserii – relacjonował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejsce przyjechał straż pożarna i policja. Jak podał Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, nikt nie został poszkodowany.

Wypadek w Rembertowie

Około godziny 8 służby dostały z kolei zgłoszenie dotyczące wypadku w Rembertowie. - Po godzinie 8 doszło do zderzenia dwóch aut: renault i volkswagena. Kierowca renault miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jechał z ośmioletnim dzieckiem, które zostało zabrane do szpitala - zaznaczył Świstak.

Wyjaśnił też, że spowodowało to duże utrudnienia w ruchu, ponieważ auta zderzyły się na środku skrzyżowania Czerwonych Beretów z Pontonierów.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl