Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

TVN Warszawa | Ulice

Karambol na S8. Przed węzłem Trojany ruch jednym pasem

TVN Warszawa | Ulice

Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKarambol na trasie S8 koło Trojan

Kierowców jadących trasą S8 pomiędzy Wyszkowem a Warszawą czekają utrudnienia. Na wysokości miejscowości Trojany w powiecie wołomińskim zderzyło się pięć samochodów osobowych. Ruch odbywa się wyłącznie lewym pasem.

Do zderzenia doszło na jezdni w kierunku Warszawy, około dwóch kilometrów przed węzłem Trojany. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 13.50. Zderzyło się pięć pojazdów osobowych: dwa fordy, citroen, renault i volkswagen. Kierowcy byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu jest karetka pogotowia, na wypadek, gdyby ktoś z uczestników zdarzenia gorzej się poczuł - informuje Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu kolizji jest również policja i trzy zastępy straży pożarnej. Jak przekazał nam Wiesław Drosio z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, autami podróżowały osoby dorosłe i dzieci. - Dwie osoby miały lekkie otarcia, ale nie ma osób ciężko poszkodowanych - podkreślił.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Dodał również, że ruch w kierunku Warszawy odbywa się wyłącznie lewym pasem jezdni. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

Do zderzenia doszło na wysokości Trojan Google Maps

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl