Źródło wideo: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdj. gł.: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
- Zablokowany jest lewy pas. Jest to trasa S8 w kierunku Marek, przed zjazdem na Wisłostradę, czyli w miejscu, gdzie kierowcy mają do wyboru jezdnię lokalną lub tranzytową. Zderzyły się dwa samochody dostawcze i dwa samochody osobowe. Wygląda to na klasyczne najechanie - opisał Węgrzynowicz. Dodał, że na miejscu są dwa zastępy strażaków, policja, dwie karetki oraz służba drogowa. To już powoduje duży korek.
Nasz reporter nieoficjalnie ustalił, że dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. W komunikacie poinformowała o tym także Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak oszacowano, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do około godziny 13.
Zderzenie czterech aut na S8
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Źródło: tvnwarszawa.pl
Autorka/Autor: katke/b