TVN Warszawa | Ulice

"19-latka doznała ciężkich obrażeń". Policja szuka świadków wypadku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plWypadek w Otwocku

Policja szuka świadków wypadku, do którego doszło 28 maja w Otwocku. Po zderzeniu dwóch aut osobowych ciężkich obrażeń ciała doznała 19-latka kierująca jednym z samochodów.

"Do zderzenia renault z bmw doszło w dniu 28 maja 2021 roku około godziny 20:45 w Otwocku na ulicy Poniatowskiego, na wysokości posesji oznaczonej numerem 29" – poinformowała w komunikacie policja, która prowadzi czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Otwocku. Jak dodała, ciężkich obrażeń ciała doznała 19-latka.

Jechały w tym samym kierunku

Rzeczniczka otwockiej policji Paulina Harabin mówiła "Linii Otwockiej", że w wypadku brały udział dwie kobiety, które jechały w tym samym kierunku. 41-latka kierowała renault, a 19-latka prowadziła bmw. W pewnym momencie samochody zderzyły się, bmw zjechało z drogi i roztrzaskało się na drzewie. Jak informowała policjantka, ciężko ranna 19-latka trafiła do szpitala.

Jak mówił z kolei dla tvnwarszawa.pl Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, bmw odbiło się i uderzyło w drzewo, a następnie zapaliło. - Ogień został ugaszony przed przyjazdem służb. Podróżująca bmw trafiła do szpitala – powiedział. Dodał też, że kierująca renault była trzeźwa.

Na miejscu pracowali strażacy z Otwocka, a także ochotnicy z Jabłonny i Wólki Mlądzkiej.

Policjanci próbują ustalić szczegółowe okoliczności wypadku. Poszukiwani są wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt z komendą w Otwocku pod numerami telefonu: 47 724 12 13, 47 724 19 00, 997 lub 112. Policja prosi także o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań wideo przez osoby, które mogły zarejestrować wydarzenia z 28 maja.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl

Kolejny wypadek na Poniatowskiego

To nie pierwszy tak groźny wypadek na ulicy Poniatowskiego w Otwocku. Jak opisywaliśmy w styczniu na tvnwarszawa.pl, kierowca seata śmiertelnie potrącił dwie starsze kobiety.

Policja z Otwocka informowała wówczas, że do wypadku doszło na oznaczonym i oświetlonym przejściu dla pieszych. Kobiety w wyniku odniesionych obrażeń zmarły w szpitalu. 21-letni kierowca został zatrzymany,

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Otwock Jabłonna