Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Potrącił dwie kobiety, obie zmarły. 21-letni kierowca zatrzymany

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w Otwocku

W niedzielę przy Poniatowskiego w Otwocku samochód potrącił na przejściu dwie starsze kobiety. Obie zmarły w szpitalu. Kierowca został zatrzymany.

Jak przekazała Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, zgłoszenie wpłynęło w niedzielę około godziny 17.10. - 21-letni kierujący seatem potrącił na przejściu dla pieszych dwie kobiety w wieku powyżej 80 lat. Poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. Kierowca był trzeźwy – poinformowała Harabin.

Do wypadku doszło na oznaczonym i oświetlonym przejściu dla pieszych. - Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – dodała policjantka.

Wypadek okazał się śmiertelny. - Jedna z kobiet poszkodowanych w zdarzeniu zmarła w szpitalu. Kierowca został zatrzymany dziś rano [poniedziałek – red.]. Czynności z zatrzymanym zostaną przeprowadzone po południu lub jutro – przekazała w poniedziałek prokurator Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

We wtorek rano prokurator przekazała informację, że zmarła również druga potrącona kobieta. - Przeprowadzane są sekcje zwłok obu kobiet. Jeszcze dziś kierowca ma usłyszeć zarzuty – przekazała Skrzeczkowska.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o potrąceniu rowerzysty na pasach:

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszychMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Otwock Jabłonna