Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Ciężarówka płonęła pod Warszawą. "Przewoziła zamrożone pieczywo"

TVN Warszawa

ŁukaszPożar ciężarówki

Na drodze krajowej 85 doszło do pożaru ciężarówki. Jak podawały służby, droga była zablokowana. Film z miejsca zdarzenia wysłał nam Łukasz.

Jak podaje straż pożarna, samochód zapalił się w Kazuniu Nowym na DK 85. Informacja dotarła do służb chwilę po godzinie 5.

"Przewoził pieczywo"

- Na miejscu okazało się, że ogień objął już ciągnik siodłowy, płomienie zaczęły sięgać naczepy. Nikomu nic się nie stało, kierowca pojazdu znajdował się poza ciężarówką. Przewoził zamrożone pieczywo. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży, ośmiu strażaków – poinformował Kontakt 24 młodszy brygadier Tomasz Wołoszyn z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworzec Mazowieckim.

Jak zaznacza, akcja gaśnicza trwała półtorej godziny. - Przypuszczalnie powodem pożaru była nieprawidłowa eksploatacja pojazdu, domyślnie - zaniedbanie w użytkowaniu – dodaje.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że droga była zablokowana. Utrudnienia już się zakończyły.

ko/ran/mś