Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Ciężarówka płonęła pod Warszawą. "Przewoziła zamrożone pieczywo"

Warszawa

ŁukaszPożar ciężarówki

Na drodze krajowej 85 doszło do pożaru ciężarówki. Jak podawały służby, droga była zablokowana. Film z miejsca zdarzenia wysłał nam Łukasz.

Jak podaje straż pożarna, samochód zapalił się w Kazuniu Nowym na DK 85. Informacja dotarła do służb chwilę po godzinie 5.

"Przewoził pieczywo"

- Na miejscu okazało się, że ogień objął już ciągnik siodłowy, płomienie zaczęły sięgać naczepy. Nikomu nic się nie stało, kierowca pojazdu znajdował się poza ciężarówką. Przewoził zamrożone pieczywo. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży, ośmiu strażaków – poinformował Kontakt 24 młodszy brygadier Tomasz Wołoszyn z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworzec Mazowieckim.

Jak zaznacza, akcja gaśnicza trwała półtorej godziny. - Przypuszczalnie powodem pożaru była nieprawidłowa eksploatacja pojazdu, domyślnie - zaniedbanie w użytkowaniu – dodaje.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że droga była zablokowana. Utrudnienia już się zakończyły.

ko/ran/mś