Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Targówek

Spalone auta przed blokiem na Targówku. "Jedno jest doszczętnie zniszczone"

TVN Warszawa | Targówek

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto w płomieniach na Chodeckiej
Auto w płomieniach na Chodeckiej
wideo 2/2
Auto w płomieniach na Chodeckiej

Nocą doszło do pożaru samochodów zaparkowanych przy ulicy Chodeckiej 16 na Targówku. Jak informuje straż pożarna, żywioł udało się szybko opanować i nikt nie został poszkodowany, jednak spaleniu uległy dwa auta.

Strażacy dostali zgłoszenie o pożarze aut około godziny 1.20. - Na miejscu zastano samochód osobowy marki Opel całkowicie objęty ogniem i stojącego przed nim drugiego opla, który na skutek oddziaływania cieplnego również zaczynał się palić - relacjonował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Na miejscu pracował jeden zastęp straży. Ich działania nie trwały długo. - Pożar szybko ugaszono. Nie było osób poszkodowanych - podsumował Konopka.

- Na chodniku przy bloku stoją spalone dwa ople. Jeden jest doszczętnie zniszczony - ma spaloną całą karoserię, wnętrze, wybite szyby. Drugi opel ma z kolei spalony tył: maskę, zderzak, również wybite szyby. Wokół widać jeszcze pianę gaśniczą - opisywał rano reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

Później dostaliśmy na Kontakt 24 nagranie, na którym widać, jak strażacy walczą z pożarem na Chodeckiej. "Właściciel auta powiedział policjantom, że wcześniej ktoś wybił mu szyby w aucie, a w nocy podpalił" - napisał na Kontakt 24 autor nagrania.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

Pozostałe wiadomości