TVN Warszawa | Praga Południe

Akcja policji na Gocławiu. "Z samochodu skradziono pieniądze"

TVN Warszawa | Praga Południe

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja przy centrum handlowym na Gocławiu
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plPolicja przy centrum handlowym na Gocławiu

Jak przekazała południowopraska policja, w czwartek wieczorem przy centrum handlowym na Gocławiu, z samochodu skradziono pieniądze. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia.

Pierwszą informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt24. "Prawdopodobnie była jakaś kradzież lub napad na konwojentów lub konwój przy C. H. Promenada, policja sprawdza porzuconą furgonetkę przy osiedlu Jana Nowaka Jeziorańskiego w Warszawie, na miejscu był pies tropiący" - poinformował czytelnik.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter obserwował działania policji. - Przy centrum handlowym Promenada od strony wejścia od ulicy Nowaka-Jeziorańskiego widać wygrodzony taśmami teren. Stoi tam furgonetka ochrony. Na miejsce przyjechały zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane radiowozy. Policjanci śledczy prowadzą swoje czynności - poinformował. Dodał, że niedaleko centrum handlowego, na początku ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego, na poboczu stał bus zabezpieczony przez policyjny radiowóz.

W piątek rano policja potwierdziła informację o interwencji. - Około godziny 19.30 przyjęliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu, gdzie łupem sprawców padły pieniądze. Jesteśmy na etapie intensywnych czynności prowadzących do ustalenia okoliczności tego zdarzenia - przekazała Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Na tym etapie policja nie wskazała, jaka suma pieniędzy została skradziona. - Suma nie została jeszcze jednoznacznie oszacowana - dodała Węgrzyniak.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości