Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Praga Północ

Przy moście Gdańskim wyłowiono ciało

TVN Warszawa | Praga Północ

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plSłużby wyłowiły ciało spod mostu Gdańskiego

Policjanci i strażacy o poranku wyłowili zwłoki z Wisły. - To ciało mężczyzny w wieku 36 lat - podała oficer prasowa północnopraskiej policji Irmina Sulich.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, ciało zostało wyłowione pod mostem Gdańskim, z miejsca, gdzie Wisła jest stosunkowo płytka. - Najpierw na miejscu pojawiła się policja rzeczna, potem do ściągnięcia zwłok funkcjonariusze poprosili jednostkę ratownictwa wodnego straży pożarnej - relacjonował.

Dodał, że strażacy podpłynęli łodzią i ściągnęli ciało na brzeg. - I dalej sprawę przejęła już policja. Na miejscu są dwie łodzie policyjne i radiowóz - mówił Zieliński przed godziną 8.

Z informacji naszego reportera wynika, że chodzi o zwłoki mężczyzny.

Potwierdziła to oficer prasowa północnopraskiej policji Irmina Sulich. - Tuż przed godziną 6 policja otrzymała zgłoszenie o ciele w Wiśle. Jest to mężczyzna w wieku 36 lat. Na miejsce jedzie lekarz - przekazała około godziny 9.30.

Służby wyłowiły ciało z WisłyTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl