Pożar samochodu pod Warszawą. "W masce wypaliła się dziura"

Pożar samochodu osobowego w Zielonce
Pożar samochodu osobowego w Zielonce
Źródło wideo: Mateusz Mżyk, tvnwarszawa.pl
Źródło zdj. gł.: Mateusz Mżyk, tvnwarszawa.pl
W sobotę koło południa doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejscu pracował jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej.

Do pożaru pojazdu doszło na ulicy Kolejowej w podwarszawskiej Zielonce. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.50, chodziło o samozapłon w pojeździe marki BMW. Ogień został ugaszony, auto znajduje się na poboczu - przekazał nam mł. asp. Jakub Filipiak z Komendy Stołecznej Policji.

"Wypaliła się dziura"

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Mżyk. - W masce srebrnego BMW wypaliła się dziura - przekazał.

Na miejscu pracował jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej. Na czas działań strażaków ulica została zamknięta w obu kierunkach. W tym momencie nie ma już utrudnień.

W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Źródło: tvnwarszawa.pl
Czytaj także: