Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Okolice

Poszukiwany listami gończymi poinformował policję, "że nigdy nie zostanie zatrzymany". Pomylił się

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
mp/ran
Źródło:
PAP
Poszukiwanego mężczyznę zatrzymano na siłowni

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wyszkowa. Jak relacjonują, wcześniej zadzwonił na komendę i stwierdził, że "jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany".

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze ze specjalnej Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Policja: zmieniał mieszkania i auta

Jak poinformował Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, 40-latek z Wyszkowa był poszukiwany listami gończymi przez sądy w Lublinie, Chełmie i Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna miał do odbycia karę dziewięciu lat więzienia za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia.

Z relacji funkcjonariuszy wynika, że wyszkowianin często zmieniał miejsce zamieszkania. Miał przebywać u swoich przyjaciółek, a także korzystać z różnych, zazwyczaj luksusowych aut.

Chwalił się, że nigdy nie zostanie zatrzymany

- Kilka dni przed zatrzymaniem mężczyzna zadzwonił na policję i poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale jednocześnie zastrzegł, że jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany – zwrócił uwagę Jeżak.

Pomylił się. Kilka dni później, kiedy trenował w jednej z siłowni w Lublinie, podeszli do niego policjanci i zakuli go w kajdanki. Według funkcjonariuszy, mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Trafił do aresztu.

Autor:mp/ran

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Policja Mazowiecka

Pozostałe wiadomości