Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Okolice

Śmiertelne potrącenie i ucieczka z miejsca zdarzenia. Policja zatrzymała 42-latka

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policjanci zatrzymali 42-latka podejrzanego o śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci z Otwocka i Karczewa zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzewanego o śmiertelne potrącenie pieszego w miejscowości Warszawice i ucieczkę z miejsce zdarzenia. Wkrótce ma usłyszeć prokuratorskie zarzuty.

Jak poinformowała Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, we wtorek policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Warszawice, na drodze wojewódzkiej numer 805, kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając mu pomocy. 43-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

- Funkcjonariusze natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zaczęli wyjaśniać okoliczności sprawy. Kilka załóg podjęło równocześnie poszukiwania sprawcy. Choć początkowo policjanci posiadali znikome informacje na jego temat i pojazdu, jakim się poruszał, to dzięki błyskawicznie podjętym działaniom, w tym również żmudnego przeglądania zapisów monitoringów nie tylko na terenie powiatu, ale również i województwa, udało się już kryminalnym wytypować 42-letniego mieszkańca Piaseczna - przekazała Paulina Harabin.

42-latek został zatrzymany w środę w miejscu zamieszkania. - W chwili zatrzymania wstępnie ustalono, że był pod wpływem narkotyków. Trafił do policyjnej celi - podała Harabin.

Policjantka dodała, że funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Otwocku nadal wyjaśniają ostateczne przyczyny i okoliczności wypadku. Od tych ustaleń zależy, jakie zarzuty usłyszy podejrzany 42-latek.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o śmiertelnym potrąceniu na Targówku:

Śmiertelne potrącenie pieszego na Targówku
Śmiertelne potrącenie pieszego na TargówkuTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Otwock

Pozostałe wiadomości