Szukali zaginionej ośmiolatki. Znalazła się koło szkoły

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Poszukiwania ośmiolatki w Mińsku Mazowieckim
Poszukiwania ośmiolatki w Mińsku Mazowieckim
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPoszukiwania ośmiolatki w Mińsku Mazowieckim

Zakończyła się akcja poszukiwawcza w okolicy Mińska Mazowieckiego. Policja podaje, że zaginiona ośmiolatka została odnaleziona. Służby zostały zaalarmowane po tym, jak dziewczynka nie wróciła do domu ze szkoły.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się w środę po południu. Zgłoszenie wpłynęło na policję po godzinie 16. - W Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim został ogłoszony alarm dla całej jednostki w związku z zaginięciem ośmioletniej dziewczynki. Nie powróciła do miejsca zamieszkania ze szkoły - poinformowała Elżbieta Zagórska, oficer prasowy mińskiej policji.

Poszukiwania prowadziły wspólnie policja oraz straż pożarna. Jak przekazał nam Kamil Płochocki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, do działań skierowano dziesięć zastępów oraz 50 strażaków. - W działaniach brali udział mińscy policjanci, Oddziały Prewencji Policji z Piaseczna oraz strażacy z PSP i OSP z gminy Mińsk Mazowiecki, a przede wszystkim mieszkańcy miejscowości - wylicza Zagórska.

- Dziewczynka została odnaleziona w pobliżu szkoły. Na miejsce wezwano pogotowie, by zbadać, czy jest w dobrym stanie - przekazała policjantka po godzinie 19.30. 

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości