Ciało mężczyzny przewieszone przez płot. Obok drabina 

Autor:
kk/r
Źródło:
PAP / Kontakt 24
ShutterstockŚledczy wyjaśniają przyczyny śmierci 52-latka (zdj. ilustracyjne)

Na jednej z posesji w Grodzisku Mazowieckim odnaleziono ciało 52-latka. W chwili przyjazdu służb na miejsce zdarzenia zwłoki wisiały na płocie, obok stała drabina. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny.

Pierwszą informację w tej sprawie otrzymaliśmy na Kontakt 24. "W dniu wczorajszym (we wtorek - red.) około godziny 18 na ulicy Grabowej w Grodzisku Mazowieckim natknięto się na wiszące na płocie zwłoki mężczyzny. Wiem, że nie podjęto reanimacji ze względu na fakt, że były już widoczne plamy opadowe" - przekazał nam czytelnik.

Policja potwierdza, że służby interweniowały na jednej z grodziskich posesji. - Ciało mężczyzny było częściowo przewieszone przez ogrodzenie, noga była na drabinie. Mała rana, którą mężczyzna miał na nodze, na pewno nie była jedyną przyczyną śmierci - przekazała Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Potwierdziła również, że w momencie gdy służby pojawiły się na miejscu, zwłoki musiały już jakiś czas wisieć. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. - Została w tej sprawie zlecona sekcja zwłok - powiedziała Zych.

O zdarzeniu poinformował także portal grodzisknews.pl.

Informowaliśmy też o odnalezieniu ciała kobiety w parku Praskim:

W parku Praskim odnaleziono ciało kobiety
W parku Praskim odnaleziono ciało kobietyTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: PAP / Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości