Zwłoki w parku Praskim: śledztwo w kierunku zabójstwa. Ofiara miała też zostać zgwałcona

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku zabójstwa
Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku zabójstwaTVN24
wideo 2/3
TVN24Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku zabójstwa

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 47-letniej obywatelki Mołdawii. Zwłoki kobiety zostały znalezione w niedzielę w parku Praskim. Wstępna sekcja wykazała, że ofiara została także zgwałcona.

- Zostało wszczęte śledztwo w sprawie zabójstwa w związku ze zgwałceniem - informuje Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. - Pokrzywdzona to 47-letnia obywatelka Mołdawii, która od jakiegoś czasu przebywała w Polsce - dodała.

Skrzeczkowska poinformowała również, że zlecono sekcję zwłok kobiety. - Wstępnie lekarz ocenił, że doszło do zgwałcenia - podała. Zaznaczyła jednak, że przyczyny śmierci kobiety będą znane po przeprowadzeniu kompleksowej sekcji. - Dla dobra śledztwa nie ujawniamy więcej szczegółów. Na tym etapie nikt nie został zatrzymany - dodała.

Zgłoszenie dotyczące znalezienia zwłok kobiety na terenie parku Praskiego policjanci otrzymali w niedzielę około godziny 7.30. Ciało znalazł pracownik firmy sprzątającej.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości