Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Zderzenie dwóch aut i pożar. Wisłostrada w korku

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wisłostrada w korku po kolizji dwóch samochodówTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWisłostrada w korku po kolizji dwóch samochodów

W czwartek po południu na Wisłostradzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich zapalił się. Nie ma osób poszkodowanych, są za to utrudnienia w kierunku Gdańska.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński przekazał, że dwa samochody zderzyły się około 400 metrów przed mostem Północnym na jezdni w kierunku Gdańska. - Oba samochody poruszały się lewym pasem. Doszło do klasycznego najechania. W wyniku zderzenia, samochód, który uderzył w ten, który jechał przed nim, zapalił się. Został ugaszony jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej - poinformował Zieliński. Dodał, że na miejsce przyjechali: straż pożarna, pogotowie oraz policja.

Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji potwierdziła, że po godzinie 15 zderzyły się w tym miejscu opel oraz mitsubishi. - Kierowcy obu pojazdów zostali przebadani alkomatem. Byli trzeźwi. Jest to kolizja. Nikomu nic się nie stało - przekazała policjantka.

Na jezdni w kierunku Gdańska utworzył się korek.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl