Dwa zdarzenia na trasie S2. Jedna osoba trafiła do szpitala

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S2
Zderzenie na S2
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie na S2

W poniedziałek rano na trasie S2 doszło do dwóch zdarzeń, w których uczestniczyły łącznie cztery samochody. Jeden kierowca trafił do szpitala.

Jak potwierdziła nam podkomisarz Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, około godziny 9 przy Węźle Opacz zderzyły się dwa samochody: mini i kia. Nie było osób rannych.

O drugim zdarzeniu policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 9.50. Na wysokości alei Krakowskiej, w kierunku węzła Lotnisko zderzyły się dwa samochody. - Doszło do zderzenia dwóch pojazdów: forda i hondy. W wyniku tego zdarzenia kierowca z hondy został przetransportowany do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi - przekazała Wersocka.

Jak dodała policjantka występują utrudnienia w ruchu w kierunku Ursynowa. Dwa pasy są zablokowane, jeden jest drożny.

Na miejscu był też Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. - Zaraz za aleją Krakowską, na pasach tranzytowych zderzyły się dwa samochody. Oba są mocno zniszczone. Honda jest poobijana z każdej strony, ford ma kompletnie zniszczony przód. Dwa pasy są wyłączone z ruchu. Służby cały czas pracują: służba drogowa, straż pożarna i policja - relacjonował reporter.

Przeczytaj także: Zderzenie czterech pojazdów na S8

Zderzenie na S8
Zderzenie na S8Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości