Wypadek w alei Witosa. "Wpadł w bariery i sunął na dachu po estakadzie"

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie w alei Witosa
Dachowanie w alei Witosa
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plDachowanie w alei Witosa

Samochód osobowy uderzył w bariery i dachował na estakadzie w alei Witosa. Kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych. Zjazd na Czerniakowską został zablokowany.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 18. - Kierowca forda uderzył w barierki oddzielające zjazd na Czerniakowską od pasów prowadzących Trasą Siekierkowską w kierunku Wawra i Pragi. Auto sunęło na dachu po estakadzie w kierunku Czerniakowskiej. Zostało mocno zniszczone - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Jak ustalił nasz reporter, kierowca wydostał się z auta o własnych siłach i nie odniósł poważnych obrażeń, trafi jednak najpewniej do szpitala na badania.

Policja potwierdziła, że kierowca forda jest pod opieką ratowników medycznych. - Jest trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że stracił panowanie nad pojazdem. W zdarzeniu nie brały udziału inne samochody - informował Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy, ratownicy medyczni i służba drogowa. Estakada prowadząca na Czerniakowską była zablokowana. - Strażacy postawili już samochód na koła, ale wciąż trwa sprzątanie odłamków. Na jezdni rozlało się sporo płynów eksploatacyjnych. Dopóki nie zostaną zneutralizowane, nie ma możliwości wznowienia ruchu - opisywał Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości