Kolejne potrącenie na przejściu przez Gagarina

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPotrącenie pieszej na Gagarina

Na przejściu dla pieszych przez ulicę Gagarina została potrącona kobieta. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Kilka dni temu w pobliżu doszło do podobnego wypadku.

Do potrącenia doszło około godziny 12.45 w rejonie skrzyżowania Gagarina z Sielecką. - Z pierwszych ustaleń wynika, że doszło do potrącenia pieszej przez kierującego pojazdem marki Volkswagen. Policjanci zbadali kierowcę alkomatem, był trzeźwy - informuje Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Policjant opisuje też, funkcjonariusze wyjaśniają na miejscu okoliczności zdarzenia. Piesza przechodziła przez oznakowane przejście z sygnalizacją świetlną, muszą więc dowiedzieć się, kto miał czerwone światło w momencie potrącenia.

- Piesza trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Karetka jest jeszcze na miejscu. Policjanci prowadzą nadal swoje czynności. Przez pewien czas skręt z Gagarina w Sielecką był zablokowany, ale nie ma już utrudnień w ruchu. Volkswagen został zabrany na bok - relacjonował około 13.30 Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

KSP przekazała chwilę później, że kobieta trafiła do szpitala.

Na początku tygodnia, kilkaset metrów dalej doszło do podobnego wypadku. Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Gagarina z Belwederską kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę. W tamtym miejscu również jest sygnalizacja świetlna.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl