Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

"Próbowali skraść katalizator z auta". Mieli klucze i szlifierkę, tłumaczyli, że przyjechali do koleżanki

Najnowsze

Autor:
ran/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPDwóch mężczyzn usłyszało zarzuty

Dwóch podejrzanych o usiłowanie kradzieży katalizatora zostało zatrzymanych na Bemowie. Z relacji policji wynika, że w aucie mieli komplet kluczy nasadowych i szlifierkę. Nieopodal stało auto podniesione na lewarku.

"Była noc, przed godziną 3. Policjanci z bemowskiej patrolówki spostrzegli zaparkowane auto. Po chwili zauważyli jak mężczyzna siedzący w aucie próbuje chować się siedząc na tylnym siedzeniu. Policjanci sprawdzili o co chodzi" – informuje bemowska komenda rejonowa.

Auto uniesione na lewarku

Jak dodaje, mężczyzna podczas rozmowy z policjantami był zdenerwowany. Tłumaczył, że przyjechał z kolegą, ale nie potrafił wyjaśnić, w jakim celu, nie potrafił też wskazać, gdzie jest kolega. Funkcjonariusze zobaczyli na tylnym siedzeniu zestaw kluczy nasadowych, a w bagażniku znaleźli szlifierkę oraz tarcze do cięcia metalu.

"Po chwili podszedł do nich drugi mężczyzna. Był również zdenerwowany. Tłumaczył, że przyjechał z kolegą do koleżanki, ale nie potrafił wskazać, gdzie ona mieszka. Policjanci przypuszczali, że coś jest nie tak, a mężczyźni nie są z nimi szczerzy. Okazało się, że mieli rację, mężczyźni próbowali skraść katalizator z toyoty, która stała zaparkowana nieopodal" – relacjonują policjanci. I dodają, że auto było uniesione z jednej strony i stało oparte na lewarku.

27- i 39-latek zostali zatrzymani. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży katalizatora. Grozi im do pięciu lat więzienia.

Dwóch mężczyzn usłyszało zarzutyKSP

Informowaliśmy też o pościgu policyjnym:

Pościg zakończył się w Wołominie, kierowca zbiegłArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:ran/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP