Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Kolizja przy Centrum Olimpijskim. "Jechał na samej feldze". Policja: miał ponad pół promila

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  katke/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKorek po kolizji przy Centrum Olimpijskim

  Na wysokości Centrum Olimpijskiego zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców miał ponad pół promila alkoholu w organizmie - podaje policja.

  Jak przekazuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do kolizji doszło na ulicy Wybrzeże Gdyńskie na wysokości Centrum Olimpijskiego.

  - Zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i audi. Są utrudnienia od mostu Grota-Roweckiego do ulicy Krasińskiego. Korek ciągnie się w kierunku centrum - zaznacza Węgrzynowicz.

  Kolizję potwierdza policja. - Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy przed godziną 8. Po zbadaniu kierowcy audi, okazało się, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Na miejscu trwają jeszcze czynności - mówi Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

  Na zdjęciach od naszego reportera widać, że kierowca audi jechał z uszkodzoną oponą. - Prawdopodobnie była przebita, a samochód jechał na samej feldze - zauważa Węgrzynowicz.

  Autor:katke/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl