Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

Najnowsze

Sylwester z TVN. "Bądźmy dla siebie wspaniali"

Najnowsze

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Warszawa przywitała Nowy RokTVN24
wideo 2/12
Sylwester z TVN

Tłumy bawiły się na placu Bankowym podczas imprezy zorganizowanej przez stołeczny ratusz i TVN. Na scenie pojawiły się gwiazdy takie jak Beata Kozidrak z Bajmem, Edyta Górniak, Kombii, Perfect czy Sylwia Grzeszczak.

Tuż przed godziną 20 na placu Bankowym w Warszawie rozpoczął się koncert sylwestrowy organizowany przez TVN i urząd miasta. Podczas imprezy publiczność bawiła się przy przebojach największych gwiazd polskiej muzyki.

Tuż przed północą na scenie pojawiła się zastępczyni prezydenta Warszawy Renata Kaznowska, która złożyła mieszkańcom noworoczne życzenia. - Drogie warszawianki, drodzy warszawiacy, życzę wam przede wszystkim miłości, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Wszystkiego najlepszego - mówiła.

"Bądźmy dla siebie wspaniali!"

Na scenie kilkukrotnie pojawiła się nazwana przez Marcina Prokopa "kobietą-dynamit" Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Publiczność usłyszała między innymi "Nie ma wody na pustyni", "Białą Armię" czy "Żal mi tamtych nocy i dni". - Kochani, dużo szczęścia, dużo miłości, bądźmy dla siebie wspaniali - życzyła widzom Kozidrak.

Na scenie "kobieta-dynamit", czyli Beata Kozidrak z BajmemTVN

- Moi drodzy, dziękuję wam za ten rok! Jestem szczęśliwa, że jesteście częścią mojego życia i że ja mogę być częścią waszego - zaznaczyła Edyta Górniak, która na imprezie sylwestrowej zaprezentowała między innymi swój najnowszy przebój "My Way".

Edyta Górniak z piosenką "My Way"TVN

"Lokomotywa polskiego rock and rolla"

Swoje hity przypomniał także zespół Kombii. Nie zabrakło utworów takich jak "Słodkiego miłego życia", "Black and white" czy "Ślad".

Kombii na sylwestrowej imprezie z TVNTVN

Fani Perfectu mieli okazję usłyszeć "Bla, bla, bla" czy "Idź precz". - Lokomotywa polskiego rock and rolla, która od 40 lat pędzi po szynach sławy i nie zamierza się zatrzymać - podsumował ten występ Prokop.

Perfect z "Idź precz"TVN

Taneczną przeróbkę piosenki "You May Be In Love" zaprezentowało Blue Cafe. - Dzisiaj jest wieczór miłości - podkreśliła wokalistka zespołu Dominika Gawęda. Później grupa wykonała jeszcze między innymi "Buena".

Sylwestrowy występ Blue CafeTVN

"Słowiańscy Hiszpanie"

Z kolei Pectus, nazwany przez prowadzących "słowiańskimi Hiszpanami", zaskoczył publiczność coverem hitu The Beatles "Twist & Shout".

Nie mniej zadziwił Sławek Uniatowski przeróbkami przeboju Lenny'ego Kravitza "Fly Away" i hitu Queen "Radio Ga Ga".

Podczas koncertu publiczność zgromadzona na placu Bankowym i przed telewizorami miała okazję posłuchać też innych artystów: Patrycji Markowskiej, Aleksandry Gintrowskiej, Sylwii Grzeszczak, Reni Jusis, Ani Karwan, Eweliny Lisowskiej, Natalii Szroeder, Wojciecha Baranovskiego, Grzegorza Hyżego, Libera czy aktora Tomasza Karolaka.

Reporter TVN24 Adrian Mielnik po koncercie rozmawiał z Edytą Górniak. Artystka podsumowała miniony rok 2019 i zdradziła, jakie ma plany na 2020.

Edyta Górniak o planach na rok 2020

Życzenia noworoczne od Edyty GórniakTVN24
wideo 2/3

Lasery zamiast fajerwerków

Artyści wystąpili na wyposażonej w ekrany ledowe, projektory i lasery futurystycznej scenie mieszczącej jednocześnie nawet 30 osób. Gwiazdom towarzyszyli na scenie tancerze z Egurrola Dance Studio. Gospodarzami sylwestrowego wieczoru byli: dziennikarka i prezenterka telewizyjna Gabi Drzewiecka, piosenkarka Patrycja Kazadi, dziennikarze Marcin Prokop i Filip Chajzer, a także tancerz i choreograf Agustin Egurrola.

Miejsce sztucznych ogni zajął pokaz laserów. Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski zdecydował, że po raz drugi stołeczny sylwester odbędzie się bez fajerwerków. - Podjąłem decyzję, że i w tym roku na warszawskim sylwestrze nie będzie fajerwerków. Chcemy dać dobry przykład i liczymy na wsparcie mieszkańców. Pomóżmy wspólnie zwierzakom - motywował tę decyzję Rafał Trzaskowski.

Na tvnwarszawa.pl na żywo relacjonowaliśmy imprezę sylwestrową z TVN.

Niebo o północy w sylwestra

Niebo nad Warszawą o północy (wideo bez dźwięku)Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp

Pozostałe wiadomości