Najnowsze

Śmiertelnie potrącił kobietę i uciekł

Najnowsze


Samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę na ul. św. Wincentego. - Policjanci poszukują sprawcy wypadku, który odjechał z miejsca zdarzenia - poinformowała policja.

Do wypadku doszło o godz. 15.40 na ul. św. Wincentego, na wysokości Malborskiej, w kierunku wyjazdu z miasta. - Nieznany samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę. Trwają poszukiwania sprawcy, który odjechał z miejsca zdarzenia - powiedziała Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. - W pobliżu nie ma przejścia dla pieszych. Możliwe, że kobieta przechodziła przez ulicę w niedozwolonym miejscu - powiedział Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia

Przez kilka godzin zablokowana była ul. św. Wincentego od ul. Kondratowicza do ul. Malborskiej. Policjanci kierowali ruchem. - Na Kondratowicza oraz Malborskiej utrzymuje się korek - relacjonował po godz. 16 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, występowały utrudnienia w kursowaniu autobusów w rejonie skrzyżowania ulic św. Wincentego i Malborskiej w obu kierunkach. Autobusy kierowane były na objazdy.

O godz. 19.50 ZTM poinformował, że utrudnienia się zakończyły.

ło/sk

Pozostałe wiadomości