Słodkich snów misiu...

fot. PAP/Radek Pietruszka
fot
Zima coraz bliżej, zatem miś z warszawskiego ZOO zrobił się bardzo śpiący...

Wszyscy odwiedzający w sobotę stołeczne zoo mogli popatrzeć na wyraźnie zasypiającego niedźwiedzia. Życzymy mu słodkich snów!

Czytaj także: