Najnowsze

"Tych panów zapraszamy pilnie na komendę"

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mężczyźni poszukiwani przez policjantów

Na stronie piaseczyńskiej policji pojawiły się zdjęcia mężczyzn, którzy mieli "zapomnieć zapłacić za paliwo". Funkcjonariusze zapraszają "zapominalskich" na komendę. Proszą też o pomoc osoby, które mogą ich znać.

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń opublikowali zdjęcia kierowców, którzy "zapomnieli zapłacić na stacjach za zatankowane paliwo". Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które mogą znać mężczyzn ze zdjęcia.

"Każdy, kto rozpoznaje któregokolwiek ze sprawców lub posiada jakiekolwiek informacje o tych mężczyznach, może przekazać je również anonimowo, kontaktując się bezpośrednio z policjantem zajmującym się tymi sprawami pod numerem tel. 47 72 45 241 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowy Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213" - proszą policjanci.

Informacje można także przesłać mailowo na adres: oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

"Jednocześnie zapraszamy zapominalskich kierowców do złożenia pilnej wizyty w piaseczyńskiej komendzie" - czytamy na stronie piaseczyńskiej policji.

W czwartek informowaliśmy, że policjanci prowadzą czynności w sprawie "uszkodzenia ciała" pracownika ochrony Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą, i proszą o pomoc:

Policja udostępniła zdjęcia z monitoringu i szuka świadków
Policja udostępniła zdjęcia z monitoringu i szuka świadkówKSP

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Piasecznie

Pozostałe wiadomości