Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Komisariat we Włochach wznowił działalność. Trzech zakażonych policjantów nadal w izolacji

Najnowsze

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plKomisariat w dzielnicy Włochy

Komisariat policji we Włochach wznowił w piątek działalność. Ponad 60 osób objętych kwarantanną przeszło już testy na koronawirusa. Wszyscy są zdrowi.

Decyzja o nałożeniu kwarantanny domowej na funkcjonariuszy i pracowników cywilnych włochowskiej jednostki zapadła 21 maja, gdy zakażenia wykryto u trzech policjantów. Komisariat był nieczynny przez ponad tydzień. W piątek oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji III (obejmującej Ochotę, Włochy i Ursus) poinformował o wznowieniu jego funkcjonowania. - Trzej policjanci, u których wykryto zakażenia koronawiurusem są nadal poddani izolacji. U pozostałych pracowników i funkcjonariuszy pobrano już materiał do badań i przeprowadzono testy. Wszystkie dały wynik negatywny - zaznaczył Karol Cebula w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Na czas zamknięcia komisariatu we Włochach o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy dbali policjanci z Ochoty oraz Oddziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Tagi:
Raporty: