Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Komisariat we Włochach wznowił działalność. Trzech zakażonych policjantów nadal w izolacji

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kk/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plKomisariat w dzielnicy Włochy

  Komisariat policji we Włochach wznowił w piątek działalność. Ponad 60 osób objętych kwarantanną przeszło już testy na koronawirusa. Wszyscy są zdrowi.

  Decyzja o nałożeniu kwarantanny domowej na funkcjonariuszy i pracowników cywilnych włochowskiej jednostki zapadła 21 maja, gdy zakażenia wykryto u trzech policjantów. Komisariat był nieczynny przez ponad tydzień. W piątek oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji III (obejmującej Ochotę, Włochy i Ursus) poinformował o wznowieniu jego funkcjonowania. - Trzej policjanci, u których wykryto zakażenia koronawiurusem są nadal poddani izolacji. U pozostałych pracowników i funkcjonariuszy pobrano już materiał do badań i przeprowadzono testy. Wszystkie dały wynik negatywny - zaznaczył Karol Cebula w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

  Na czas zamknięcia komisariatu we Włochach o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy dbali policjanci z Ochoty oraz Oddziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji.

  Autor:kk/r

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

  Tagi:
  Raporty: