Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

65 osób z komisariatu we Włochach w kwarantannie

Najnowsze

Autor:
b
Źródło:
PAP
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plKomisariat w dzielnicy Włochy

U kilku funkcjonariuszy policji z komisariatu w dzielnicy Włochy wykryto koronawirusa. W związku tym jednostka została objęta kwarantanną – poinformowała w czwartek Komenda Stołeczna Policji.

Kwarantannę domową zarządzono w środę wieczorem i objęto nią 65 policjantów i pracowników cywilnych z komisariatu we Włochach.

Sierżant sztabowy Karol Cebula z warszawskiej Komendy Rejonowej Policji poinformował PAP, że koronawirusa potwierdzono u kilku funkcjonariuszy. Trwają dalsze badania.

Policjant zaznaczył, że w związku z kwarantanną o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy dbają funkcjonariusze z komendy na Ochocie i z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie.

Mieszkańcy w celu uzyskania pomocy mogą dzwonić do oficera dyżurnego ochockiej komendy pod nr tel. 47 723 93 50. - W miarę możliwości zachęcamy też do kontaktu mailowego – dodał sierżant Cebula.

Autor:b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl