Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Kolejny pracownik Centrum Zdrowia Dziecka zakażony koronawirusem

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ministerstwo Zdrowia: 11 nowych przypadków koronawirusa. Zmarła 37-latkaTVN24
wideo 2/5
TVN24Ministerstwo Zdrowia: 11 nowych przypadków koronawirusa. Zmarła 37-latka

O pracowniku, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem, Centrum Zdrowia Dziecka poinformowało w sobotę rano. "Nie ma żadnych objawów i czuje się dobrze" - czytamy w komunikacie.

O zakażeniu przedstawiciele CZD poinformowali na Facebooku. "W dniu wczorajszym u drugiego pracownika naszego Instytutu potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2-19. W związku z tym wdrożono standardowe procedury. Pracownik nie ma żadnych objawów choroby, przebywa w domu i czuje się dobrze. Ustalono listę kontaktów, a o sprawie powiadomiony został Sanepid. Dalsze działania ustalane są w porozumieniu z Sanepidem. Dostęp do oddziału jest ograniczony" - czytamy w komunikacie.

O pierwszym przypadku koronawirusa na terenie CZD placówka poinformowała w środę. Jak przekazała nam wówczas rzeczniczka CZD, Katarzyna Gardzińska, zakażony to lekarz - naukowiec, który miał mieć kontakt głównie z personelem, w mniejszym stopniu z pacjentami.

Ponad 500 zakażonych

W niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w tej chwili mamy potwierdzone 563 przypadki koronawirusa. Siedem osób zmarło.

Infolinia NFZ dotycząca koronawirusaKancelaria Prezesa Rady Ministrów

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Tagi:
Raporty: