Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Mokotów

Awantura przy sklepie. "Mężczyzna ugodzony nożem, trzech innych zatrzymanych"

TVN Warszawa | Mokotów

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plAtak z użyciem noża na Konduktorskiej

Przy sklepie na Mokotowie doszło do awantury z użyciem noża - podaje policja. Jedna osoba została ranna, trzy inne zatrzymała policja.

Służby otrzymały informację o sprawie około godziny 15.40.

- W pobliżu jednego ze sklepów na Konduktorskiej doszło do awantury między jednym mężczyzną a czterema innymi. Ten pierwszy został ugodzony nożem. Schował się w sklepie i zamknął się tam razem z ekspedientką - relacjonuje przebieg wydarzeń Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy.

Ranny trafił do szpitala

Jak dodaje, poszkodowany i ekspedientka wezwali na miejsce policję oraz pogotowie ratunkowe. - Policja zatrzymała jednego ze sprawców ataku na miejscu, dwóch w bezpośrednim pościgu, a czwartego poszukują. To kwestia czasu, aż go znajdą - zapewnia Koniuszy.

Ranny trafił do szpitala. - Lekarze twierdzą, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Został on na obserwacji w szpitalu - mówi policjant.

I dodaje, że na miejscu funkcjonariusze prowadzą swoje czynności. - Są też technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczają ślady czy rozpytują świadków zdarzenia. Została też powiadomiona prokuratura - podsumowuje Koniuszy.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl