Wypadek na stacji Sulejówek Miłosna. Pociąg potrącił 80-latkę

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KMWypadek na stacji Sulejówek Miłosna (zdj. ilustracyjne)

Na stacji Sulejówek Miłosna pociąg potrącił starszą kobietę. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami w kursowaniu Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

Na zdarzenia doszło na stacji Sulejówek Miłosna. - Pociąg osobowy relacji Warszawa-Siedlce potrącił około 80-letnią kobietę. Kobieta na szczęście przeżyła, pomocy udzielił jej Zespół Ratownictwa Medycznego. Została ona zabrana do szpitala, była przytomna - przekazał rzecznik mińskiej straży pożarnej Kamil Płochocki.

Dodał, że obecnie na miejscu policja wykonuje czynności dochodzeniowo-śledcze. - Ruch odbywa się tylko jednym torem, więc podróżujący muszą liczyć się z utrudnieniami - ostrzega strażak. Dodaje, że na stacji pracowały łącznie trzy zastępy straży pożarnej i ich działania polegały głównie na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz ewakuacji pasażerów z pociągu, który musiał zostać na miejscu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, w związku ze zdarzeniem występowały utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 oraz KM linii R2. Zakończyły się około 12.

W środę informowaliśmy o podobnym wypadku na Gocławku:

Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Kielce
Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Warszawa Wschodnia-KielceTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KM

Pozostałe wiadomości