Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w Wawrze

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

Na linii otwockiej pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Do tragicznego wypadku doszło w Wawrze: między Międzylesiem a Radością. Były duże utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Do wypadku doszło tuż przed 16 w okolicy skrzyżowania ulic Patriotów i Zbójnogórskiej.

- Pociąg relacji Warszawa-Otwock potrącił mężczyznę. Policja na miejscu wyjaśnia okoliczności zdarzenia - poinformowała Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Dodał, że pociąg jechał w stronę Otwocka, jednak utrudnienia dotyczą obu kierunków. O sprawie zostanie powiadomiony również prokurator.

- Na miejscu pracują dwa zastępy strażaków, ich działania polegają głównie na zabezpieczaniu miejsca wypadku - powiedział Bartosz Bajorek ze straży pożarnej.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, służby pracują w miejscu, gdzie znajduje się przejście dla pieszych przez tory.

Były utrudnienia w kursowaniu pociągów

Zarząd Transportu Miejskiego informował o problemach w kursowaniu pociągów SKM linii S1 i KM linii R7. Na czas utrudnień wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM / KM w pociągach KM / SKM w obu kierunkach na odcinku Warszawa Zachodnia-Otwock.

Utrudnienia zakończyły się około godziny 20.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b