Śmiertelne potrącenie na torach

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp/ran
Źródło:
PAP, tvnwarszawa.pl
Śmiertelne potrącenie na torach

Pociąg Kolei Mazowieckich śmiertelnie potrącił mężczyznę między Gocławkiem a Olszynką Grochowską. Wpłynęło to na kursowanie Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII Joanna Węgrzyniak, do śmiertelnego potrącenia doszło przed godz. 16. W zdarzeniu brał udział pociąg relacji Pilawa – Sochaczew.

Utrudnienia

Z informacji Warszawskiego Transportu Publicznego wynika, że do potrącenia doszło na Pradze Południe, na szlaku Warszawa Gocławek – Warszawa Olszynka Grochowska. Jak podał WTP, wpłynęło to na kursowanie pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 oraz pociągów Kolei Mazowieckich. SKM-ki mogły być opóźnione do około 45 minut.

Ponadto pociągi mogły jeździć z pominięciem przystanku Warszawa Olszynka Grochowska. Na linii Otwock – Warszawa Wschodnia – Otwock wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM. "Możliwe opóźnienia, odwołania oraz skrócone relacje pociągów" – ostrzegał WTP.

Pociąg KM, który ruszył z Pilawy przed godz. 15, a do Sochaczewa miał dotrzeć kwadrans po godz. 17, został odwołany od przystanku Warszawa Gocławek. Komunikację zastępczą stanowił inny pociąg KM jadący do Sochaczewa przez Gocławek z Dęblina.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o śmiertelnym potrąceniu na wysokości Radzymińskiej:

Śmiertelny wypadek na torach Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: PAP, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Supernak / PAP