W najbliższych dniach w wielu regionach kraju wystąpią opady deszczu. Mogą też pojawić się burze, którym towarzyszyć będzie silniejszy wiatr. Może rozpędzić się w porywach do 90 kilometrów na godzinę.
Kolejne dni przyniosą dynamiczną pogodę. Synoptycy prognozują opady deszczu oraz gwałtowne burze. Będzie umiarkowanie ciepło, ale temperatura powinna przekroczyć 20 stopni Celsjusza.
W wielu regionach Polski synoptycy prognozują przelotne opady deszczu. Znajdą się jednak miejsca, gdzie będzie pogodnie. Temperatura wzrośnie do 18 stopni Celsjusza.
W nadchodzących dniach będzie robić się coraz cieplej, w weekend czeka nas nawet 22 stopni. W wielu regionach spodziewamy się przelotnego deszczu, a lokalnie burz z porywistym wiatrem i ulewnym deszczem.
We wtorek w wielu regionach Polski przelotnie popada deszcz. W górach wystąpią opady mokrego śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 14 stopni Celsjusza.
Ostatni dzień majówki miejscami będzie deszczowy. Po niedzieli wróci pogodna aura, a temperatura zacznie rosnąć. W czwartek termometry mogą pokazać nawet 19 stopni Celsjusza.
W piątek w wielu regionach pojawią się przelotne opady deszczu i silniejsze porywy wiatru. Lokalnie wystąpią burze. Termometry pokażą maksymalnie 17 stopni Celsjusza.
W środę, pierwszy dzień maja, będą miejsca, w których pojawią się przelotne opady deszczu. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a temperatura wzrośnie maksymalnie do 19 stopni Celsjusza.