kurorty

kurorty

Nad morzem bez szału. 20 st. C i przelotny deszcz

Nie ma co liczyć na złapanie opalenizny czy to nad morzem, czy na Mazurach. Niebo w całym kraju w piątek przykryją chmury. Od czasu do czasu spadnie z nich deszcz. Temperatura wciąż umiarkowana, ale w granicy komfortu termicznego: od 20 do 22 st. C.

Aura będzie mało wakacyjna

Czwartek w kurortach Pomorza, Wybrzeża oraz Warmii i Mazur będzie słoneczny, ale nie wolny od przelotnych opadów deszczu. Niestety także temperatura nie będzie sprzyjać plażowaniu.

W kurortach więcej słońca, ale też chłodu

W środę nad morzem i jeziorami pojawi się więcej słońca, ale będzie chłodniej niż we wtorek. Słupki rtęci pokażą 18-20 st. C. Na dodatek w niektórych kurortach mazurskich mogą pojawić się burze z piorunami. Nie obejdzie się też bez przelotnych opadów deszczu.

Zamiast słońca niebo rozświetlą pioruny

Burz z piorunami spodziewamy się w poniedziałek we wszystkich polskich kurortach północy. Będzie grzmieć od Międzyzdrojów po Warmię i Mazury. Temperatura miejscami sięgnie nawet 30-31 st. Celsjusza.

Nad Bałtykiem zrobi się burzowo

Niedziela nie zachwyci, głównie za sprawą chmur. Według synoptyków na nadejście burz powinni się przygotować turyści wypoczywający nad Bałtykiem. Na Warmii i Mazurach będzie spokojniej.

Sobota nad wodą mocno depresyjna

O słońcu w sobotę trzeba będzie zapomnieć. Wypoczywających nad morzem i na Mazurach obudzi pochmurne niebo, z którego od czasu do czasu będzie padać deszcz. W drugiej części dnia mogą dodatkowo wystąpić burze z piorunami.

Błyskawice rozświetlą niebo nad morzem i Mazurami

Nie liczcie na poprawę pogody w polskich kurortach. Zarówno nad morzem, jak i na Mazurach znów popada. Pojawią się też groźne burze z piorunami. Szykujcie coś ciepłego do ubrania, temperatura będzie oscylować między 16 a 24 st. C.

Bałtyk i jeziora bez ładnej pogody

Deszczowo, a także głośno od grzmotów będzie we wtorek we wszystkich polskich kurortach. Zarówno nadmorskich, jak i tych położonych nad jeziorami Warmii i Mazur. Ponadto dopisze nie temperatura powietrza, a temperatura wody.

Mało dobrego w pogodzie na Pomorzu, Wybrzeżu i nad jeziorami

Sobota nie będzie pogodna na Pomorzu, Wybrzeżu i północnym wschodzie. Turyści, którzy spędzają czas m.in. w Trójmieście czy w Olsztynie, mogą zmoknąć, a także usłyszeć huk grzmotów. Powody do zadowolenia - w postaci wiatru o sile 3-4 st. w skali Beauforta - będą mieli w zasadzie tylko żeglarze.

W wodzie będzie można się ogrzać

W piątek nad polskim morzem oraz na Mazurach aura zepsuje humory wczasowiczom. Należy przygotować się na przelotne opady deszczu oraz burze. Radzimy zastanowić się na ubraniem cieplejszej garderoby. Słupki rtęci pokażą maksymalnie 21 st. C.

W środę słońce muśnie na Mazurach

W środę opaleniznę złapią ci, który wybrali się na Mazury. Tam będzie spokojnie i słonecznie, w przeciwieństwie do kurortów nadmorskich, gdzie synoptycy zapowiadają burze i opady deszczu.

Deszczowy dzień na całym wybrzeżu

We wtorek pogoda dopisze nad jeziorami, choć nie nad wszystkimi. Warunki nad Bałtykiem mogą się okazać dość uciążliwe, gdyż od Międzyzdrojów po Krynicę Morską będzie padać.

Wreszcie poopalamy się nad morzem

Nad morzem pogoda wykonała zwrot. Po kilku dniach wypełnionych deszczem i chłodem niedziela zapowiada się tam pogodnie i ciepło. Dodatkowo przyjemnie nagrzany jest Bałtyk, więc szanse na kąpiel są spore. Na Mazurach tak przyjemnie już nie będzie, synoptycy zapowiadają burze i przelotny deszcz.