Loża prasowa

Loża prasowa

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli publicyści: Piotr Skwieciński (wSieci), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Janusz Majcherek (Tygodnik Powszechny) i Cezary Michalski (Krytyka Polityczna). Specjalny program poświęcony był kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Tomasz Wołek (publicysta) i Wiesław Władyka (Wirtualna Polska). Publicyści rozmawiali o bezpieczeństwie Polski w kontekście wydarzeń na Ukrainie, kampanii do Parlamentu Europejskiego i zaprezentowanej przez minister edukacji i premiera pierwszej części podręcznika dla pierwszoklasistów.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza), Daniel Passent (Polityka), Jacek Czarnecki (Radio Zet) i Paweł Lisicki (Do Rzeczy). Publicyści rozmawiali m.in. o sytuacji na Ukrainie, czwartej rocznicy katastrofy smoleńskiej i starcie partyjnych kampanii w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Janina Jankowska (Salon24.pl), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Seweryn Blumsztajn (Gazeta Wyborcza) i Jacek Żakowski (Polityka). Publicyści rozmawiali m.in. o kampanii do europarlamentu i stacjonowaniu wojsk NATO w Polsce.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Michał Szułdrzyński (Rzeczpospolita), Renata Kim (Newsweek) i Piotr Stasiński (Gazeta Wyborcza). Publicyści rozmawiali o bezpieczeństwie polsko-ukraińskiej granicy i planach przesunięcia w ten rejon wojsk NATO; o kampanii do europarlamentu i najnowszych spotach PiS i PO; o protestach rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Jacek Mojkowski "FORUM", Andrzej Stankiewicz "Rzeczpospolita", Tomasz Wołek publicysta, Wiesław Dębski "Wirtualna Polska". Publicyści rozmawiali m. in. o propozycji premiera dla rodziców niepełnosprawnych dzieci, oficjalnym starcie kampanii wyborczych do Parlamentu Europejskiego i używanego na ich potrzeby wątku zdarzeń na Ukrainie oraz rządowych propozycjach zmian w opiece zdrowotnej.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza), Daniel Passent (Polityka), Paweł Lisicki (Do Rzeczy) i Piotr Skwieciński (W Sieci). Publicyści rozmawiali o polityce zagranicznej polskiego rządu w kontekście pseudo-referendum na Krymie, o listach Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego, politycznej wolcie Michała Kamińskiego i powrocie Marka Sawickiego na stanowisko ministra rolnictwa.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Andrzej Talaga (publicysta, Warsaw Enterprise Institute), Michał Szułdrzyński (Rzeczpospolita), Michał Broniatowski (współzałożyciel ukraińskiej telewizji Espreso.tv) i Jacek Żakowski (Polityka). Publicyści rozmawiali o sytuacji na Ukrainie.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Andrzej Talaga (publicysta), Jacek Czarnecki (Radio Zet), Janusz Majcherek (Tygodnik Powszechny) i Marek Ostrowski (Polityka). Publicyści rozmawiali o wydarzeniach na Ukrainie.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Michał Broniatowski (współzałożyciel ukraińskiej stacji "Espreso TV") i Janusz Rolicki (Fakt). Publicyści rozmawiali o wydarzeniach na Ukrainie.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Marek Magierowski (Do Rzeczy), Jacek Czarnecki (Radio Zet), Wojciech Maziarski (Gazeta Wyborcza) i Adam Szostkiewicz (Polityka). Publicyści komentowali nowy program Prawa i Sprawiedliwości, szanse na debatę medialną Tusk-Kaczyński oraz wspominali zmarłego Zbigniewa Romaszewskiego.

Goścmi Małgorzaty Łaszcz byli: Paweł Lisicki (Do rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Jacek Żakowski (Polityka), Piotr Stasiński (Gazeta Wyborcza). Publicyści rozmawiali o przygotowaniach lewicy do eurowyborów, Solidarnej Polsce, która zablokowała wspólną ustawę ws. rocznicy rozmów okrągłego stołu i o tym, co o współczesnej sztuce i jej sponsorowaniu przez państwo sądzi Prawo i Sprawiedliwość.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Dominik Zdort (Rzeczpospolita), Tomasz Wróblewski (tocowazne.pl), Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza) i Adam Szostkiewicz (Polityka). Publicyści rozmawiali o ujawnionym przez Gazetę Wyborczą audycie Wassermanna dotyczącym służb specjalnych stworzonych przez Antoniego Macierewicza, o wizerunku Donalda Tuska oraz zapowiedzi stworzenia jednego, darmowego podręcznika dla pierwszoklasistów.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Seweryn Blumsztajn (Gazeta Wyborcza) i Wiesław Dębski (Wirtualna Polska). Publicyści rozmawiali o sytuacji na Ukrainie, debacie w sejmie o wotum nieufności dla ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza i sprawie więzień CIA w Polsce.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Michał Szułdrzyński (Rzeczpospolita), Daniel Passent (Polityka) i Wojciech Maziarski (Gazeta Wyborcza). Publicyści rozmawiali o tym, czy powstanie komisja śledcza w sprawie likwidacji WSI przez Antoniego Macierewicza, o najnowszym komunikacie prokuratury w sprawie smoleńskiego śledztwa, o tym, czy minister Bartosz Arłukowicz jest odpowiedzialny za ostatnie, tragiczne wydarzenia w polskich szpitalach oraz o akcji IPN, które starało się przekonać Warszawiaków, by nie zgodzili się na powrót pomnika "Braterstwa Broni" na Pragę, gdy zakończy się budowa II linii metra.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Marek Magierowski (Do Rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Cezary Michalski (Krytyka Polityczna) i Adam Szostkiewicz (Polityka). Publicyści rozmawiali o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, propozycjach premiera Donald Tuska na 2014 rok, medialnej burzy wokół konserwatywnych przekonań wiceministra sprawiedliwości Michała Królikowskiego i zarzutach wobec byłego ministra transportu Sławomira Nowaka.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz w specjalnym wydaniu Loży Prasowej byli: Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Jan Cieński (korespondent Financial Times w Polsce), Piotr Stasiński (Gazeta Wyborcza) i Sławomir Sierakowski (Krytyka Polityczna, New York Times). Publicyści starali się przewidzieć, co będzie działo się w polskiej polityce w 2014 roku.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Andrzej Talaga (Rzeczpospolita), Jacek Żakowski (Polityka), Tomasz Wołek (publicysta), Piotr Skwieciński (W Sieci). Publicyści rozmawiali o sondażu CBOS, w którym respondenci wybrali po raz drugi Bronisława Komorowskiego politykiem roku, karach dla pijanych kierowców oraz o zespole parlamentarnym"Stop ideologii Gender", zaproponowanym przez Solidarną Polskę.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Marek Magierowski (Do Rzeczy), Janusz Majcherek (Tygodni Powszechny), Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza), Roman Kurkiewicz. Publicyści rozmawiali dymisji Sławomira Nowaka z funkcji ministra transportu, zapowiedzianej rekonstrukcji rządu oraz politycznej odpowiedzialności za burdy na ulicach Warszawy, do których doszło 11 listopada.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Jacek Czarnecki (Radio Zet), Seweryn Blumsztajn (Gazeta Wyborcza) i Wiesław Dębski (Wirtualna Polska). Publicyści rozmawiali o świętowaniu Dnia Niepodległości, odrzuceniu przez koalicję wniosku o referendum w sprawie sześciolatków oraz zapowiedzianej przez premiera rekonstrukcji rządu.