Dinko wrócił z całą rodziną. "Poznań potrafi zauroczyć"

Poznań

Biuro Promocji Miasta | Miasto PoznańWizyta zwycięzców

Przyjechał na Euro 2012 do Poznania na zaproszenie miasta i tak mu się spodobało, że wrócił i to z całą rodziną. W czwartek Dinko Bukvic-Buljubasic dopinguje piłkarzy swojej reprezentacji, którzy grają z Włochami.

Chorwat Dinko Bukvic-Buljubasic, jeden ze zwycięzców konkursu Come & Join przed kilkoma dniami gościł w Poznaniu na meczu Chorwatów z Irlandią.

Tak mu się spodobało w stolicy Wielkopolski, że w liście podziękował prezydentowi Poznania za organizację całego przyjazdu, pobytu oraz gościnność. Wrażenia z pobytu skłoniły go również do zmiany planów i ponownego przyjazdu do Poznania na mecz Chorwatów z reprezentacją Włochów.

Tym razem zabrał ze sobą całą swoją rodzinę.

Zauroczony Poznaniem

- Powrót zwycięzcy naszego konkursu jest wspaniałą informacją i świetnym dowodem na to, jak Poznań potrafi zauroczyć. Dinko wrócił w poniedziałek do Chorwacji, by w środę wyruszyć ponownie do Poznania z rodziną. Mało tego, dla nas zmienił swoje plany, po drodze z Chorwacji planował zatrzymać się w Pradze na jeden dzień, a po wizycie w Poznaniu pojechać jeszcze do Berlina. Wiemy, że cały pobyt jednak spędzi w naszym mieście – cieszy się Damian Zalewski z biura promocji miasta.

O co chodziło?

Dinko jest jednym ze zwyciężców konkursu, w którym trzeba było nagrać dalszą część spotu reklamowego Euro w Poznaniu. W konkursie udział wzięli mieszkancy z czterech krajów: Chorwacji,Irlandii, Niemiec i Włoch. Z każdego wybrano po 5 filmów. Zwycięzcy otrzymali darmowe przeloty, wejściówki do strefy VIP oraz bilet na jeden mecz podczas rozgrywek Euro 2012 na stadionie w Poznaniu.

Chorwaci kopią piłkę z Bosackim poznan.pl

Autor: mw/par/k / Źródło: UM

Źródło zdjęcia głównego: Biuro Promocji Miasta | Miasto Poznań