Polska

Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość w wyborach do Sejmu (okręgi nr 1-20)

Polska

[object Object]
Wybory do parlamentu 2019: kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 1-20)tvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 4 - Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość. Kandydaci z okręgów nr 1-20.

Okręg wyborczy nr 1 [Legnica]

1. UTECHT Waldemar Arkadiusz, politolog, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. JASIŃSKI Krzysztof Piotr, ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. POTOCKA-KACZYK Anna Dorota, menedżer, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. MISTOŃ Krzysztof Norbert, pracownik działu zapewnienia jakości, nie należy do partii politycznej

5. GUDOWSKI Dominik Sławomir, muzyk, nie należy do partii politycznej

6. BUSTOWSKI Marcin Jerzy, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. SOSIŃSKI Krystian Piotr, górnik, nie należy do partii politycznej

8. BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. PASZYN Paweł Stefan, informatyk, nie należy do partii politycznej

11. MALICKI Jakub Edward, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

12. GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka, inżynier procesów produkcyjnych, nie należy do partii politycznej

14. KARPIEJ Sabina Iwona, student budownictwa, nie należy do partii politycznej

15. SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja, menedżer, nie należy do partii politycznej

16. SPRYSAK Sebastian Jacek, inżynier elektryk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. WINNICKA Regina Elżbieta, technik energetyk, nie należy do partii politycznej

18. BURDZIŃSKA Małgorzata Olga, filolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. HOSZOWSKI Jarosław, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. PASZYN Agnieszka Katarzyna, chemik, nie należy do partii politycznej

21. NICIEJEWSKA Joanna, analityk IT, nie należy do partii politycznej

22. MAJEWICZ Paweł, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 2 [Wałbrzych]

1. ŁAMBUCKI Roman, ekonomista, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. MICHALIK Karol, student, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. DANIELAK Damian Marcin, politolog, nie należy do partii politycznej

4. KRYSTYNIAK Krzysztof Adam,elektryk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

6. SUSŁOWSKA Krystyna Maria, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. WIELICZKO Angelika Agnieszka, inżynier produkcji, nie należy do partii politycznej

8. SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz, handlowiec, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

10. ŁOSIAK Kamil Sebastian, informatyk, nie należy do partii politycznej

11. GOMÓŁKA Damian Rafał, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

12. LUDKOWSKI Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. NOWAK Katarzyna, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. MORKA Andrzej, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Korwin

15. OKARMUS Ewa Jadwiga, rolnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. POKRYWKA Stanisław, nauczyciel, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 3 [Wrocław]

1. TUDUJ Krzysztof, prawnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. IWASZKIEWICZ Robert Jarosław, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Korwin

3. POŹNIAK Łukasz Patryk, bukmacher, członek partii politycznej: Korwin

4. TAMULEWICZ Miłosz Michał, technik elektronik, nie należy do partii politycznej

5. SZOKALSKI Krzysztof Józef, filozof, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6. FABISIAK Michał, architekt, nie należy do partii politycznej

7. WALCZYK Katarzyna Natalia, dyspozytor taksówek, nie należy do partii politycznej

8. CZECH Marta Anna, chemik, nie należy do partii politycznej

9. BIELECKA Halszka Beata, filolog, nie należy do partii politycznej

10. ZAPOTOCZNY Stanisław Józef, adwokat, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. RĄCZYŃSKI Wojciech Aleksander, technik mechanik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. LUDKOWSKI Bogdan, inżynier budowlany, nie należy do partii politycznej

13. JAGIEŁŁO Paweł Jacek, prawnik, nie należy do partii politycznej

14. SZLOSER Ewa, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

15. CHMURA Piotr, prawnik, nie należy do partii politycznej

16. MARSZAŁEK Ryszard Marian, prawnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. JABŁOŃSKI Wojciech, przewodnik turystyczny, nie należy do partii politycznej

18. WRÓBLEWSKA Ewa, tłumacz, nie należy do partii politycznej

19. ZIÓŁKOWSKA Jadwiga Janina, nauczyciel języka polskiego, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. NOWAK Adam Krzysztof, inżynier automatyki i diagnostyki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21. MALARA Agnieszka Joanna, filolog francuski, nie należy do partii politycznej

22. ZIELIŃSKI Tomasz Antoni, inżynier telekomunikacji, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23. ZARZYCKA Patrycja, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

24. CHROBOT Krzysztof Mieczysław, inżynier budowlany, nie należy do partii politycznej

25. BRZEZIŃSKA Olga Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

26. CHMIELEWSKI Paweł, technolog żywności, nie należy do partii politycznej

27. LUDKOWSKA Maria, technik organizacji usług gastronomicznych, nie należy do partii politycznej

28. ŻUREK Piotr Grzegorz, kierowca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz]

1. SYPNIEWSKI Marcin, prawnik, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. STRZEMKOWSKI Filip Szymon, monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. GINTHER Radosław Mariusz, nauczyciel techniki, nie należy do partii politycznej

4. KUBACKA Luiza Alicja, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. JAROCKA Krystyna Anna, audytor, nie należy do partii politycznej

6. STACHOWIAK Mateusz, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. JAWORNIK Łukasz, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy, nie należy do partii politycznej

8. KLUCZYŃSKI Grzegorz, technik informatyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. POPŁAWSKA Natalia Martyna, specjalista bankowości, nie należy do partii politycznej

10. GEISLER-GRYGROWICZ Joanna, technik ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. PILARSKI Marcin, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

12. BORKOWSKI Maciej Jerzy, emeryt, nie należy do partii politycznej

13. STANKIEWICZ Marek Paweł, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

14. KALINOWSKI Dominik Marek, specjalista do spraw sprzedaży, nie należy do partii politycznej

15. PASTUSZKA Krzysztof, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

16. LEWANDOWSKI Marek, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

17. KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. BOCIAN Agnieszka Iwona, ekonomista, nie należy do partii politycznej

19. ĆWIKLIŃSKA Magdalena, specjalista do spraw marketingu i handlu, nie należy do partii politycznej

20. KALINOWSKA Klaudia Natalia, studentka, nie należy do partii politycznej

21. LISS Sławomir Tomasz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

22. ŁUSIAK Małgorzata, nauczyciel przedszkola, nie należy do partii politycznej

23. GNYSZEK Dariusz, blacharz samochodowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

24. SAJNA Cyprian Kamil, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń]

1. MENTZEN Sławomir Jerzy, doradca podatkowy, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. CZAJKOWSKI Piotr, operator maszyn i urządzeń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. ŁASIŃSKI Marcin Tomasz, audytor, nie należy do partii politycznej

4. BUCZEK Grzegorz Bogusław, cieśla, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. ROMANOWSKI Jarosław Robert, inżynier telekomunikacji, nie należy do partii politycznej

6. ZIELIŃSKI Leszek, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

7. JACKOWSKI Artur, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

8. MALENDOWICZ Anna Agnieszka, asystent parlamentarny, nie należy do partii politycznej

9. WALCZUK Tomasz, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Korwin

10. SEWERYNOWICZ Joanna Dorota, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

11. LISIECKI Jakub Andrzej, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

12. SZCZECH Przemysław, specjalista do spraw handlu, nie należy do partii politycznej

13. LIPIŃSKI Remigiusz, magazynier, nie należy do partii politycznej

14. KUK Justyna Krystyna, student matematyki stosowanej, nie należy do partii politycznej

15. ZWOLIŃSKI Paweł, programista aplikacji, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

16. KRZYWIŃSKA Maria Magdalena, student administracji, nie należy do partii politycznej

17. CZARNECKA Anna, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

18. TARAZEWICZ Ewa Sabina, specjalista do spraw kredytów, nie należy do partii politycznej

19. GONTAREK Andrzej Mariusz, rolnik, nie należy do partii politycznej

20. SIKOROWSKI Tomasz, rolnik, nie należy do partii politycznej

21. TOCZYSKA Lucyna Klaudia, chemik, nie należy do partii politycznej

22. KULIŃSKA Klaudyna Barbara, inżynier geodeta, nie należy do partii politycznej

23. BŁAŻEJOWSKI Rafał, technik-mechanik, nie należy do partii politycznej

24. DOMAŃSKA Karolina, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

25. CYBUCHOWSKA Agata, telemarketer, nie należy do partii politycznej

26. JANUSZEWSKI Paweł, regionalny kierownik sprzedaży, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin]

1. KULESZA Jakub, konsultant do spraw systemów teleinformatycznych, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. MEKLER Rafał, kierownik przedsiębiorstwa transportowego, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. TOMASIAK Jacek Mikołaj, prezes, nie należy do partii politycznej

4. TYLUS Małgorzata Aneta, technik rachunkowości, nie należy do partii politycznej

5. GRYZ Mateusz Stanisław, kierowca ciągnika siodłowego, nie należy do partii politycznej

6. WACH Zbigniew Jakub, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

7. ZAJĄCZKOWSKA Anna Maria, chemik, nie należy do partii politycznej

8. WYPYCH Michał, Świdnik, członek partii politycznej: Korwin

9. GAJDA Arkadiusz, kasjer handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. KULICKI Rafał Janusz, historyk, członek partii politycznej: Korwin

11. ZDUŃCZYK Piotr Marcin, kucharz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. MAREK Piotr, inżynier elektryk, członek partii politycznej: Korwin

13. MILEWSKI Ryszard Witold, urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

14. WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz, informatyk technik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. WIECZOREK-KABAT Alicja, socjolog, nie należy do partii politycznej

16. KUSIAK Paweł Robert, inżynier leśnictwa, nie należy do partii politycznej

17. REJA Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

18. SKWAREK Anna Zofia, recepcjonista, nie należy do partii politycznej

19. KRAWCZYK Ewa Maria, kreślarz, nie należy do partii politycznej

20. SKARŻYŃSKI Marek Jakub, technik dentystyczny, członek partii politycznej: Korwin

21. AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa, cukiernik, nie należy do partii politycznej

22. MAZEK Dorota Maria, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

23. ŁAGOWSKI Damian, politolog, nie należy do partii politycznej

24. DROZD Olga, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

25. KABASA Anna, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

26. FLIS Anna Joanna, kosmetyczka, nie należy do partii politycznej

27. KUPISZ Szczepan, kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

28. PANASIUK Piotr Adam, historyk, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 7 [Chełm]

1. TUMANOWICZ Witold Sławomir, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. KASPRZAK Wiktor, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

3. IWANOWSKI Marcin Piotr, adwokat, nie należy do partii politycznej

4. BĄK Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. GOCEL Agnieszka Maria, kaletnik, nie należy do partii politycznej

6. BIELECKA Beata Małgorzata, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. MARCINIUK Agnieszka Monika, pracownik kancelaryjny, członek partii politycznej: Korwin

8. KUBICA Kamil, menedżer produktu, nie należy do partii politycznej

9. KUPISZ Ewelina Agata, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. MAZUREK Michał, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. BANASZCZUK Łukasz, menadżer, nie należy do partii politycznej

12. CZERWIENIEC Kamil, inżynier budowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. PAWLAK Agnieszka Monika, ekonomista, nie należy do partii politycznej

14. NAGRODZKA Agnieszka, technik ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. WÓJCIK Dorota Anna, aktuariusz, nie należy do partii politycznej

16. SADOCHA Zbigniew Marek, specjalista do spraw reklamy, nie należy do partii politycznej

17. REKUTA Daniel, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. MEKLER Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

19. MULAWA Justyna Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

20. KĘDZIERAWSKI Kamil, stolarz, nie należy do partii politycznej

21. TARNOWSKA Edyta, menadżer, nie należy do partii politycznej

22. BATALIŃSKI Łukasz, prawnik, nie należy do partii politycznej

23. WITKOWSKI Bartłomiej, historyk, nie należy do partii politycznej

24. SOBICH Artur Wojciech, prawnik, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 8 [Zielona Góra]

1. KAMIŃSKI Krystian Patryk, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. PACHNIK-ŁODZIŃSKA Beata Zofia, doradca podatkowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. SYGUTOWSKI Marcin, technik budownictwa, nie należy do partii politycznej

4. SZYMAŃSKI Piotr Jan, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. PALUCH Michał Marcin, rolnik, nie należy do partii politycznej

6. KAMRAD Paweł, fotograf, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. BANYŚ Marek, elektromonter, nie należy do partii politycznej

8. SREBNIAK-BUSZEWSKA Marta Maria, socjolog, nie należy do partii politycznej

9. BORKOWSKI Rafał Jan, ekonomista, nie należy do partii politycznej

10. WASZCZUK Karol Stanisław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. RUTKOWSKI Grzegorz Dariusz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. CANTEMIR Urszula Teresa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

13. WASYLCIÓW Piotr Kazimierz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

14. LADRA Karolina Maria, psycholog, nie należy do partii politycznej

15. MASTERNAK Agnieszka Janina, politolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. KIESZEWICZ Krzysztof Dominik, magister sztuki, nie należy do partii politycznej

17. KAROWSKA Danuta Irena, emeryt, nie należy do partii politycznej

18. KOSICKA-DOMBEK Anna Agnieszka, księgowa, nie należy do partii politycznej

19. DOMARADZKI Andrzej, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. KOPACKA Emilia Małgorzata, pracownik biurowy, nie należy do partii politycznej

21. KOŚCIELNY Maciej, operator CNC, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

22. PIĄTKOWSKA Karolina, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

23. JABŁOŃSKI Henryk, ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

24. ŁOPATOWSKI Krzysztof Michał, adwokat, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź]

1. GRABARCZYK Tomasz Michał, politolog, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. ANTONIAK Adrian, maszynista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. LIPCZYK Krzysztof Gniewomir, ekonomista, nie należy do partii politycznej

4. KAMIŃSKI Michał Antoni, kierowca, nie należy do partii politycznej

5. LUTOMSKI Dawid Sebastian, statystyk, nie należy do partii politycznej

6. STANGRECIAK Ryszard Józef, ekonomista, nie należy do partii politycznej

7. JAWORNIK Piotr, specjalista ds. eksportu, nie należy do partii politycznej

8. SŁOTA Tomasz Andrzej, lobbysta, członek partii politycznej: Korwin

9. MAZUR Joanna Sylwia, grafik komputerowy, nie należy do partii politycznej

10. ZIEMBA Dariusz Zdzisław, technik ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. DOMAGAŁA Klaudia Ewa, księgowa, nie należy do partii politycznej

12. GRANISZ Patryk Tadeusz, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. GÓRSKI Wojciech Antoni, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

14. KORWIN-MIKKE Anna, architekt, nie należy do partii politycznej

15. CIEŚLAK Anna Paulina, pedagog, nie należy do partii politycznej

16. CIUPKA Bogusław Piotr, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. SZCZESEK Marzena Elżbieta, krojczy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. MODRZEJEWSKA Justyna Katarzyna, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

19. GACEK Aleksandra Kamila, projektant wnętrz, nie należy do partii politycznej

20. KICOWSKI Przemysław Patryk, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1. MARJAN Patryk Piotr, górnik, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. RAK Jacek Krzysztof, elektronik, nie należy do partii politycznej

3. FĄK Andrzej, emeryt - były oficer sił zbrojnych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. ZABORNY Piotr Bogusław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

5. HEINZEL Alicja Anna, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

6. WYCHOWAŁEK Paweł, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. FLORCZYK Bernadeta Edyta, opiekunka dziecięca, nie należy do partii politycznej

8. BUDKIEWICZ Marcin, Łazów, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. MADEJSKA Wiesława Agata, rolnik, nie należy do partii politycznej

10. SĘK Adrian, mechanik, członek partii politycznej: Korwin

11. CHMIELARSKA Anna Maria, kosmetyczka, nie należy do partii politycznej

12. SYPKA Kamil Mariusz, spawacz, nie należy do partii politycznej

13. KLESKA Katarzyna Ewa, kierowca, nie należy do partii politycznej

14. LISZEWSKA Ewa Barbara, doradca finansowy, nie należy do partii politycznej

15. KOSTRZEWA Mirosław Marian, kierowca, nie należy do partii politycznej

16. GAJDA Jadwiga, Bełchatów, doradca klienta, nie należy do partii politycznej

17. GRABOWSKI Krzysztof Adam, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 11 [Sieradz]

1. WALCZAK Izabela Anna, wykładowca akademicki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. OWCZAREK Łukasz Mikołaj, rolnik, nie należy do partii politycznej

3. KANIEWSKI Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. OŻADOWICZ Łukasz Artur, informatyk, członek partii politycznej: Korwin

5. DYONIZIAK Dariusz, technik rolnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6. MATUSIAK Ewelina, specjalista ds. exportu, nie należy do partii politycznej

7. KĘDZIAK Joanna, finansista, nie należy do partii politycznej

8. SOBCZAK Justyna, architekt, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. NOWAK Wojciech Damian, student historii, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. GOGULSKA Malwina Anna, konsultant, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. WOLNIEWICZ Adam Jan, specjalista ds. produktu, nie należy do partii politycznej

12. SKOWRONEK Angelika, student ochrony środowiska, nie należy do partii politycznej

13. KOCIŃSKI Konrad Piotr, student gospodarki przestrzennej, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. GACKOWSKA Weronika, konsultant infolinii, nie należy do partii politycznej

15. HEJNIAK Sebastian Patryk, ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota, programista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. KARDAS Rafał Andrzej, mechanik, nie należy do partii politycznej

18. WASIEWICZ Magdalena Ewa, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. ZAJĄC Mateusz Mariusz, student rachunkowości, nie należy do partii politycznej

20. ROSIŃSKA Natalia Paulina, rejestratorka medyczna, nie należy do partii politycznej

21. ZIEMBA Aleksandra Anna, pomoc przedszkolna, nie należy do partii politycznej

22. GIEROWSKI Rafał, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków]

1. WILCZYŃSKI Bartosz, inżynier automatyki i robotyki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. KRAWCZYK Emil Piotr, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Korwin

3. CHMIEL Dariusz Bogdan, technik telekomunikacji, członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

4. KUMANEK Grzegorz Jan, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

5. BAJER Marcin Jakub, informatyk, nie należy do partii politycznej

6. CURZYDŁO Jerzy, magazynier, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. SALAWA Marta, Świątniki Górne, technik administracji, nie należy do partii politycznej

8. CZACHUR Adam Aleksander, Libiąż, technik mechanik, członek partii politycznej: Korwin

9. SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata, Myślenice, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

10. URBAŃSKA Anna Katarzyna, Grzechynia, technik administracji, nie należy do partii politycznej

11. MREŃCA Tomasz, Inwałd, magazynier, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. BANET Piotr Paweł, Bielsko-Biała, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

13. SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna, Alwernia, technik optyk, nie należy do partii politycznej

14. JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta, Kraków, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

15. ZASŁONA-POLAK Katarzyna, Trzebinia, kelner, nie należy do partii politycznej

16. KŁECZEK Tomasz, Trzebinia, mechanik maszyn i urządzeń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków]

1. BERKOWICZ Konrad Szczepan, programista, członek partii politycznej: Korwin

2. KUPIEC Kamil Dawid, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. KRZYSZTONEK Jakub Artur, kustosz biblioteczny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. BOCHEŃCZAK Bartosz Sebastian, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

5. GOLONKA Wojciech Jerzy, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. MOSZKOWICZ Tomasz, handlowiec, nie należy do partii politycznej

7. MASZTAFIAK Gabriela, student, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8. WOCH Józef, inżynier elektronik, nie należy do partii politycznej

9. PAPIEŻ Stanisław, dziennikarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. ŁUKASZEWSKA-BAUMAN Joanna, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Korwin

11. BARTOSZ Piotr Paweł, technik informatyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. WALKIEWICZ Michał, architekt, nie należy do partii politycznej

13. DROZD Bartłomiej, wykwalifikowany pracownik ochrony, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. TRZAJNA Tomasz Krzysztof, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

15. ŁOPACIŃSKA Barbara, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. CZOSNOWSKA Aleksandra, pedagog, nie należy do partii politycznej

17. MONTICELLI Krzysztof Jan, uczeń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. ZAJĄC Grzegorz Lucjan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. SOBIENIOWSKI Miłosz Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

20. SMOROŃ Anna Józefa, instruktor tańca, nie należy do partii politycznej

21. ADAMCZYK Jakub Jan, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

22. DZIADOSZ Jagoda, technik laboratoryjny, nie należy do partii politycznej

23. PĘCZEK Janina, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

24. HOJDA Iwona Katarzyna, bibliotekoznawca, nie należy do partii politycznej

25. DYMANUS Aldona Anna, specjalista ds. gospodarki nieruchomości, nie należy do partii politycznej

26. PĘDZIWIATR Grzegorz Miłosz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

27. KULIŃSKA Lucyna Michalina, pracownik naukowy, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 14 [Nowy Sącz]

1. SKUPIEŃ Andrzej, audytor systemów informatycznych, nie należy do partii politycznej

2. GŁĄB Rafał Grzegorz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. MATONOG Marzena Maria, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

4. WOJTYCZKA Kamil Józef, malarz-tapeciarz, nie należy do partii politycznej

5. MAŚLANKA Halina Sylwia, doradca ubezpieczeniowy, nie należy do partii politycznej

6. LACHNER Krystian Wojciech, monter stolarki budowlanej, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. BALCERAK Alicja Barbara, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

8. LAZAR Radosław Ryszard, technik budowlany, nie należy do partii politycznej

9. WILK Ryszard Jakub, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

10. CZOSNOWSKI Radosław Maria, lekarz - specjalista medycyny paliatywnej, członek partii politycznej: Korwin

11. BOŻYK Mariusz Stanisław, technik informatyk, członek partii politycznej: Korwin

12. MATUSIK Sylwester Andrzej, technik automatyk, nie należy do partii politycznej

13. MAZGAJ Marcin Jan, student, członek partii politycznej: Korwin

14. KRÓL Marcin, aktor, nie należy do partii politycznej

15. JASKÓŁKA Wojciech Piotr, ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. FLOREK Karolina Agnieszka, rolnik, nie należy do partii politycznej

17. LIS Maria Magdalena, student, nie należy do partii politycznej

18. TYLISZCZAK-SŁYŚ Małgorzata Stanisława, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. SZTERLEJA-BELDA Barbara Maria, historyk, nie należy do partii politycznej

20. DOBROWOLSKI Stanisław, matematyk, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 15 [Tarnów]

1. KWAŚNIAK Czesław Alfred, ekonomista, członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

2. MACOŃ Radosław Michał, inżynier geodeta, członek partii politycznej: Korwin

3. WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz, agent ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. ŁACH Barbara Janina, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

5. POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. SZUBA Andrzej Piotr, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. SMOŁA Agata Magdalena, lekarz stomatolog, nie należy do partii politycznej

8. JEZIOREK Ewelina Anna, pedagog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. MUCHA Marta Magdalena, handlowiec, nie należy do partii politycznej

10. LECHOWICZ Maria Barbara, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

11. STACHOWICZ Kamil, tłumacz języków obcych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. BORYCZKA Alina Barbara, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

13. SERAFIN Karol Zygmunt, geodeta, nie należy do partii politycznej

14. SOSIN Maciej Zbigniew, inżynier elektronik, nie należy do partii politycznej

15. NOWAK Jadwiga Maria, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

16. NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław, student, nie należy do partii politycznej

17. GAGATEK Krzysztof Grzegorz, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 16 [Płock]

1. USIĄDEK Paweł, analityk finansowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. SMOSARSKA Dorota, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

3. CIECHANOWSKI Grzegorz, kierowca, członek partii politycznej: Korwin

4. STELMACH Tomasz Józef, elektronik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. SĘKOWSKI Krzysztof, sanitariusz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6. RZECZKOWSKI Paweł Janusz, Mieszki-Bardony, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. SZADKOWSKA Katarzyna, księgowa, nie należy do partii politycznej

8. FLORYSIAK Mirosława, grafik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. SZYDŁOWSKA Beata Irena, kasjer-sprzedawca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. ZADROŻNY Bartosz, politolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. DŁUTOWSKA Agnieszka, analityk finansowy, nie należy do partii politycznej

12. ZAGÓRSKI Adrian Paweł, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

13. MAKARA Marek Janusz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

14. BARTOSEWICZ Monika Danuta, analityk finansowy, nie należy do partii politycznej

15. GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa, inżynier inżynierii środowiska, nie należy do partii politycznej

16. SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

17. DŁUTOWSKA Anna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. ADAMSKA Anna Ewa, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

19. KOWALSKI Krzysztof Franciszek, technik technologii chemicznej, nie należy do partii politycznej

20. WAŁKUSKI Jerzy, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 17 [Radom]

1. SZEWCZYK Marek Wacław, prawnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. NOWAK Dawid Stanisław, programista aplikacji, członek partii politycznej: Korwin

3. PADUCH Marzena Hanna, elektroenergetyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. AMANOWICZ Krystian Adam, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

5. FORYŚ Rafał Jan, ekarz dentysta-protetyk, nie należy do partii politycznej

6. LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz, inżynier technologii drewna, nie należy do partii politycznej

7. DRABIK Alina, krawiec, nie należy do partii politycznej

8. ANDUŁA Miłosz, pracownik obsługi biurowej, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. LAGNER Ewelina, ekonomista, członek partii politycznej: Korwin

10. KUCHCIK Bartłomiej, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. RODZIEWICZ Bożena Danuta, nauczyciel biologii, nie należy do partii politycznej

12. KONOPSKI Mateusz Michał, matematyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. ARASZKIEWICZ Martyna, sprzedawca w stacji paliw, nie należy do partii politycznej

14. SZYDŁO Dorota, ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. KACA Maksymilian Przemysław, geodeta, członek partii politycznej: Korwin

16. SZYMANOWSKA Dominika, pracownik obsługi biurowej, nie należy do partii politycznej

17. BŁASZCZYK Marcin, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

18. KUMOREK Władysław Leszek, rolnik, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 18 [Siedlce]

1. TOŁWIŃSKI Krzysztof, rolnik, nie należy do partii politycznej

2. GĄGOL Jakub, handlowiec, nie należy do partii politycznej

3. PASTOR Dariusz Piotr, pedagog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. RADZIKOWSKA Edyta, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

5. MULAWA Krzysztof, kontroler finansowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6. SKŁADANOWSKI Roman Ryszard, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

7. KRUPIŃSKA Anna, specjalista ds. planowania i logistyki, nie należy do partii politycznej

8. DŁUSKA-REDES Ewa, magister administracji, nie należy do partii politycznej

9. WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. REDUCH Izabela, księgowa, członek partii politycznej: Korwin

11. WIELĄDEK Rafał Piotr, programista aplikacji, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. WOŹNIAK Mariusz, technik teleinformatyk, członek partii politycznej: Korwin

13. JASIŃSKI Marek, politolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. SOCHARSKA Hanna, technik obróbki skrawaniem, nie należy do partii politycznej

15. KASJANIUK Ada, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

16. BALA Paweł, inżynier elektryk automatyk, nie należy do partii politycznej

17. USIĄDEK Anna, specjalista bankowości, nie należy do partii politycznej

18. IGNACIUK Grzegorz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. TOBIASZ Maria, studentka, członek partii politycznej: Korwin

20. KRASSOWSKI Marcin Daniel, prawnik, nie należy do partii politycznej

21. BRYK Bartłomiej Beniamin, specjalista ds. sprzedaży, członek partii politycznej: Korwin

22. ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

23. HARASIM Michał, technik archiwista, nie należy do partii politycznej

24. JOŃCZYK Beata Edyta, księgowa, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 19 [Warszawa]

1. KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard, publicysta, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. PEJO Bartłomiej Artur, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

3. SKUTECKI Paweł Juliusz, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

4. MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

5. MAGIERA Wiesław Marian, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

6. KOWALIŃSKI Aleksander Filip, politolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. NITECKA Ewa Alicja, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

8. BOROWSKI Jan, przedsiębiorca lotniczy, nie należy do partii politycznej

9. KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna, prawnik, nie należy do partii politycznej

10. JURKIEWICZ Gabriela Zofia, student, członek partii politycznej: Korwin

11. WAWER Alina Barbara, opiekunka dziecięca, nie należy do partii politycznej

12. TUMANOWICZ Sławomir, matematyk, nie należy do partii politycznej

13. KUMÓR Andrzej Paweł, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

14. KRANAS Justyna Stefania, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

15. ŻELAZNY Krystian Zbigniew, prawnik, nie należy do partii politycznej

16. ROSS Sebastian, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

17. ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena, prawnik, nie należy do partii politycznej

18. URBANEK Antoni Konrad, prawnik, nie należy do partii politycznej

19. ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz, student, członek partii politycznej: Korwin

20. BODAKOWSKI Jan Antoni, politolog, nie należy do partii politycznej

21. KOWALSKI Jarosław Grzegorz, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

22. JARZĄBEK Łukasz Zbigniew, prawnik, nie należy do partii politycznej

23. KOWALSKA Agnieszka, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

24. KESSLING Izabela, księgowa, nie należy do partii politycznej

25. BABIAK Andrzej, instalator systemów alarmowych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

26. FLORYSIAK Jacek Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

27. STERKOWSKI Piotr Roman, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

28. DMOWSKI Rafał Przemysław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

29. POKOJSKA Angelika Justyna, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

30. UTECHT Martyna, student, nie należy do partii politycznej

31. KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena, sekretarka, nie należy do partii politycznej

32. NIEZNAŃSKA Paulina, kierownik sklepu, nie należy do partii politycznej

33. KŁOS Rafał Patryk, student, nie należy do partii politycznej

34. KUŚMIERCZYK Marcin Józef, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

35. KASPRZAK Rajmund Krzysztof, kierownik projektu, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

36. KASJANIUK Adam, doradca finansowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

37. RUMIŃSKI Jakub Maciej, kierownik projektu, nie należy do partii politycznej

38. ROSOWSKI Włodzimierz Witold, filmowiec, nie należy do partii politycznej

39. ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria, student, nie należy do partii politycznej

40. KROGULSKI Mariusz Lesław, żołnierz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 20 [Warszawa]

1. WAWER Michał Jan, radca prawny, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. PAZIO Rafał Piotr, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

3. NIEZNAŃSKI Michał, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

5. CHMIELECKI Bogdan Jerzy, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

6. CYNKIER Tomasz Jan, politolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. ŚLIWA Anna Małgorzata, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

8. TROCHANOWSKA Beata Elżbieta, politolog, nie należy do partii politycznej

9. FILIPEK Piotr, prawnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. WITASZEK Zbigniew, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

11. LECH-RĄCZKA Teresa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

12. ŻOŁEK Julia Maria, student, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. JANIK Michał Jan, programista, członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy

14. LUTY Edyta Agnieszka, administrator baz danych, nie należy do partii politycznej

15. SKWARSKI Adam Andrzej, trener, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. PINTARA Anna Jadwiga, statystyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. BAJKOWSKI Rafał, motorniczy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. DROŻDŻ Piotr Dariusz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

19. PUŁAWSKI Sebastian, specjalista ds. marketingu i handlu, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. RUMIŃSKA Anna Patrycja, nauczyciel matematyki, nie należy do partii politycznej

21. STERKOWSKA Ewelina, higienistka stomatologiczna, nie należy do partii politycznej

22. TOTT Karol Tadeusz, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23. CHOJNACKA Grażyna Wiesława, kierownik restauracji, nie należy do partii politycznej

24. SMUNIEWSKI Konrad Paweł, dziennikarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości