"Pomagajmy sobie - twoja praca". Nowy program w TVN24

Autor:
asty
Źródło:
TVN24
"Pomagajmy sobie - twoja praca". Nowy program w TVN24
TVN24"Pomagajmy sobie - twoja praca". Nowy program w TVN24

Jak odnaleźć się w gąszczu przepisów kolejnych pakietów pomocowych? Czy możesz liczyć na pomoc? Jak możesz uratować miejsca pracy w swojej firmie? W każdą sobotę i niedzielę po godzinie 14 będziemy pytać ekspertów, jak z radzić sobie z kryzysem wywołanym przez pandemię COVID-19. "Pomagajmy sobie - twoja praca" prowadzi Mateusz Walczak.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

KORONAWIRUS – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE. RAPORT TVN24.PL >>>

Na początku kwietnia wszedł w życie pierwszy pakiet pomocowy. Przewiduje on szereg rozwiązań mających na celu uchronienie polskich przedsiębiorców przed negatywnymi skutkami wywołanymi pandemią COVID-19.

Premier Mateusz Morawiecki w ubiegłym tygodniu podkreślił, że dla polskiej gospodarki nastał czas wielkich wyzwań. - Wirus uderzył nie tylko w nasze zdrowie, lecz właśnie w gospodarkę. Celem tarczy antykryzysowej jest pomoc dla polskich firm, by mogły przetrwać ten najtrudniejszy czas - zaznaczył szef rządu w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Na Kontakt 24 otrzymujemy jednak sygnały od zaniepokojonych przedsiębiorców, którzy nie otrzymali jeszcze odpowiedzi z na najważniejsze pytania. Pojawia się również mnóstwo wątpliwości, które dotyczą konkretnych zagadnień pakietu antykryzysowego.

W każdy weekend w programie "Pomagajmy sobie - twoja praca" Mateusz Walczak będzie tłumaczyć zawiłości rządowego programu. W każdą sobotę i niedzielę będziemy pytać ekspertów, jak z radzić sobie z kryzysem wywołanym przez pandemię COVID-19. Początek programu po godzinie 14.

Autor:asty

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości