"Wszystkie te emocje, które miałam 29 lat temu nadal są"

Kultura i styl

tvn24Edyta Górniak w programie "Wstajesz i weekend"

Muzyka jest nadal tak gorącą pasją dla mnie, że zawsze wywołuje takie same mocne emocje - wyznała w programie "Wstajesz i weekend" na antenie TVN24 Edyta Górniak. Piosenkarka pojawi się na TOP Of The TOP Sopot Festival 2019, który rusza już we wtorek 13 sierpnia. Na deskach Opery Leśnej, w specjalnych koncertach tematycznych, wystąpią artyści polscy i zagraniczni.

To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata. Przez cztery dni na sopockiej scenie wystąpi 60 artystów, a wśród nich m.in. Edyta Górniak.

Górniak: muzyka jest dla mnie nadal gorącą pasją

Piosenkarka zaśpiewa swój nowy singiel, o którym mówiła w niedzielę w programie "Wstajesz i weekend" w TVN24.

- To był najszybciej przygotowany singiel w historii mojej działalności artystycznej - powiedziała Górniak.

W przyszłym roku minie 30 lat od debiutu artystki. - Muzyka jest nadal tak gorącą pasją dla mnie, że zawsze wywołuje takie same mocne emocje, dreszcze, przejęcie, podekscytowanie, niepewność, obawy, tremę. Wszystkie te emocje, które miałam 29 lat temu nadal są - wyznała piosenkarka na antenie TVN24.

"Krótkie wspomnienie"

Na festiwalu w Sopocie pojawi się także Halina Mlynkova. Wokalistka po kilkunastu latach znów wystąpi wspólnie z zespołem "Bratanki", z którym wykona utwór "Czerwone korale" - Byliśmy prawie jak rodzina. Zagraliśmy bardzo dużo pięknych koncertów - wyznała Mlynkova w "Faktach po południu". - Będzie to takie krótkie wspomnienie - dodała.

Autor: momo//kg / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24