Z większą piersią w Nowy Rok

Ciekawostki

sxc.hu/Patriot ProJak operacja, to tylko w tym roku

Końcówka roku jest idealnym czasem by w Warszawie powiększyć sobie biust, założyć podsłuch lub zajść w ciążę - informuje "Życie Warszawy". Stołeczne firmy opanował szał promocji.

Według warszawskich przedsiębiorców to kobiety dysponują grubszym świątecznym portfelem, więc większość ofert skierowana jest raczej do nich. Jeśli partner nie jest zadowolony z rozmiaru Twojego biustu, możesz sobie zafundować mniejsze lub większe piesi, płacąc 15 proc. mniej - można przeczytać w promocjach.

Jeśli staracie się o dziecko, jedna z klinik oferuje wam promocję 20 proc. na zabieg zapłodnienia in vitro. Zniżka jest znacząca, ponieważ jeden taki zabieg kosztuje co najmniej pięć tysięcy złotych.

Jeśli zaś i dziecko i powiększony biust zawodzi, możesz sprawdzić dlaczego? Cena prostych modeli podsłuchów. zaczyna się już od 39,90 zł.

Ale uwaga! Dzięki "pluskwie" może się okazać, że partner również korzysta ze zniżek - w Święta o 5 proc. taniej można zapewnić sobie miłe towarzystwo pani z agencji. Panowie też są w promocji.

Źródło: "Życie Warszawy"

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu/Patriot Pro