TVN Warszawa | Ulice

Motocyklista zginął w wypadku na DW 634 w Zielonce

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek na DW 634
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na DW 634

Motocyklista zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem na drodze numer 634. Na miejscu wypadku przeprowadzone zostały czynności policji i prokuratury. Trasa była zamknięta przez kilka godzin.

Do wypadku doszło po godzinie 13 w rejonie skrzyżowania ulicy Poniatowskiego (DW 634) z Południową. - Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki toyota, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie kierującemu motocyklem, który w tym samym czasie wyprzedzał kilka pojazdów. Doszło do zderzenia. Następnie motocyklista zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka hyundaiem - relacjonował Tomasz Sitek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Jak dodał, motocyklista zginął na miejscu. Nikt inny nie został poszkodowany. - Kierujący toyotą i hyundaiem byli trzeźwi - zaznaczył Sitek.

Na miejscu przeprowadzono czynności policji z udziałem prokuratora. Wezwano także straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Droga została zablokowana. Kierowcy musieli liczyć się z objazdami. - Jadąc od Wołomina należy skręcić w ulicę Poniatowskiego i skierować się do Kobyłki, skąd, jadąc do Zielonki przez tunel kolejowy w tej miejscowości wracamy na drogę wojewódzką numer 634 - tłumaczył Sitek.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości