Zamykają jezdnię Trasy AK. Będą rozbierać kładkę


W nocy z piątku na sobotę drogowcy zamkną przejazd Trasą AK. Kierowcy pojadą raz jedną, raz druga stroną. Wszystko w związku z rozbiórką kładki między osiedlami Ruda i Potok.

Utrudnień spodziewać się można już od godziny 22.00.

Przez całą noc, do godziny 6.00 rano, robotnicy będą pracowali przy rozbiórce przechodzącej nad trasą kładki. W tym czasie konieczne będzie zamykanie jezdni na przemian w kierunku Wisły, oraz w stronę Woli.

Na odcinku 400 metrów, pomiędzy ulicami Mickiewicza a Gwiaździstą, kierowcy pojadą jedną jezdnią w obie strony. Będą mieli do dyspozycji po dwa pasy w każdym kierunku.

Sytuacja powtarzać się będzie w kolejne noce: z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek.

Drogowcy zapowiadają, że w pierwszy dzień przyszłego tygodnia prace zakończą o godzinie 5.00.

Remont do 2015 roku

W związku z remontem Trasy AK i mostu zamknięte są trzy przejazdy: wjazdy na most z Modlińskiej i Jagiellońskiej oraz zjazd z mostu na Wisłostradę w kierunku Łomianek. 8 listopada wyłączone zostaną kolejne trzy zjazdy: na prawym brzegu z Tarchomina w kierunku Marek, a na lewym z mostu na Wisłostradę w kierunku centrum i z Trasy AK na Gdańsk.

Zamknięta dla ruchu zostanie również północna jezdnia Trasy AK od ul. Modlińskiej do ul. Gwiaździstej. Ruch w obydwu kierunkach zostanie przełożony na jezdnię południową. Będą tam po dwa pasy ruchu w każdym kierunku

Od 9 listopada, w godzinach 6 – 22 na Trasie AK obowiązywać będzie zakaz jazdy dla tirów.

Tak burzono estakadę:

wp/roody

Rozbiórka na Trasie AK
Rozbiórka na Trasie AKDawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak /tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości