Zderzenie z udziałem samochodu przewozu osób. Strażacy wycinali z auta zakleszczonego pasażera

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarzawa.pl
Zderzyły się dwa auta
Zderzyły się dwa auta
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzyły się dwa auta

W poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury z Księcia Trojdena doszło do zderzenia dwóch aut, w tym samochodu przewozu osób. Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Węgrzynowicz ustalił, że doszło do zderzenia toyoty i bmw. - Toyota to przewóz osób. Oprócz kierowcy w środku było dwoje pasażerów, którzy z licznymi obrażeniami zostali zabrani do szpitala - przekazał nasz reporter. Jak dodał, strażacy użyli narzędzi hydraulicznych, by wydostać pasażerów z samochodu.

- Do wypadku doszło, gdy kierowca toyoty, jadąc od strony lotniska, skręcał w lewo w ulicę Trojdena, bmw jechało Żwirki i Wigury z przeciwnej strony - opisał.

Więcej informacji udzielił nam Marcin Klecz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. - Zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały poszkodowane, z czego dwie zostały zabrane do szpitala - przekazał nam we wtorek rano. Dodał, że działania strażaków polegały na umożliwieniu dostępu do osoby poszkodowanej z samochodu marki Toyota. - Wycinaliśmy jedną osobę - wskazał.

Jak podsumował Klecz, na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków.

Autor:katke

Źródło: tvnwarzawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości