Zderzenie busa ze skuterem w alei Jana Pawła II. Zablokowane było torowisko

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek z udziałem skuterzysty w alei Jana Pawła II

Na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z aleją "Solidarności" skuter zderzył się z busem. Poszkodowany kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.

Jako pierwsi na miejsce dojechali strażacy. - Nasze działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy rannemu skuterzyście. Został przekazany ratownikom medycznym. Trafił do szpitala - mówił Bartosz Maciąg z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej. - Na miejscu pracowały dwa zastępy, łącznie 10 strażaków. Zabezpieczali miejsce wypadku, na jezdni rozlane były płyny ze skutera - dodał. - Skuterzysta w chwili zabrania przez ratowników był przytomny - przekazał dalej strażak.

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, który był na miejscu, informował, że skuter po zderzeniu z busem jest niemal całkowicie roztrzaskany. - Są utrudnienia w ruchu tramwajów i samochodów w stronę Żoliborza i Woli - mówił Zieliński. Jak dodał, na miejscu, oprócz strażaków pracowały jeszcze policja oraz nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich.

Warszawski Transport Publiczny precyzował, że były utrudnienia w kursowaniu linii 17, 33 i 41. Uruchomiona była zastępcza komunikacja autobusowa "ZA TRAMWAJ" na trasie rondo ONZ 02 – al.Jana Pawła II – rondo Radosława 01.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl