Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Po zderzeniu auto zawisło na znaku. Ściągali je strażacy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na rondzie Daszyńskiego
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plKolizja na rondzie Daszyńskiego

W niedzielę na rondzie Daszyńskiego doszło do kolizji dwóch aut. Po zderzeniu jeden z samochodów uderzył w znak drogowy i na nim zawisł. Konieczna była interwencja strażaków.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, w niedzielę po godzinie 16 na rondzie Daszyńskiego zderzyły się dwa samochody: bmw i mini cooper. - W wyniku zderzenia jeden z samochodów wpadł na znak drogowy i na nim zawisł. Konieczna była interwencja straży pożarnej, którzy usunęli wrak. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych - poinformował Węgrzynowicz.

Informacje naszego reportera potwierdzili strażacy. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu jednego z pojazdów, który tylną osią zawisł na słupie na wysokości około półtora metra. Nie mieliśmy informacji o osobach poszkodowanych w tym zdarzeniu - przekazał nam Patryk Topolski ze stołecznej straży pożarnej.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości