Karetka zderzyła się z autem osobowym. Cztery osoby trafiły do szpitala

Aktualizacja:
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Wołoskiej
Zderzenie na WołoskiejTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Zderzenie na WołoskiejTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

W pobliżu Galerii Mokotów doszło do zderzenia karetki pogotowia oraz samochodu osobowego. Kierująca samochodem osobowym była zakleszczona w pojeździe. Zarówno ona, jak załoga karetki i przewożony pacjent, potrzebowali pomocy medycznej. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wołoskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Uniechowskiego. Na miejscu był Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Karetka warszawskiego pogotowia zderzyła się z samochodem. Karetka jest mocno zniszczona, pod uderzeniu wjechała w krzaki - relacjonował po godzinie 16.30 nasz reporter.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, było też kilka karetek pogotowia. Na Wołoskiej występowały poważne utrudnienia w ruchu. - W stronę centrum ulica jest całkowicie zablokowana przez służby. W przeciwnym kierunku jest korek, typowy dla popołudniowego szczytu - ostrzegał Zieliński.

Kierująca zakleszczona w pojeździe

O zdarzenie zapytaliśmy straż pożarną.

- Doszło do zderzenia samochodu z karetką pogotowia, która przewoziła pacjentkę do szpitala. W wyniku zderzenia kierujący karetką oraz kierująca samochodem osobowym doznali obrażeń. Kierująca samochodem osobowym była zakleszczona w pojeździe. Poszkodowani oraz osoba, która przebywała w karetce w trakcie jazdy do szpitala, zostali przekazani zespołowi ratownictwa medycznego - opisywał zdarzenie starszy aspirant Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej. - Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia - dodał przed godziną 17.

Cztery osoby w szpitalu

O szczegóły zapytaliśmy policję. - Cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Są to trzy osoby z karetki oraz kierująca volkswagenem. Kierujący karetką został przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy - podała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Poinformowała także o sytuacji na drodze. - Wszystkie pojazdy zostały już zabrane ze skrzyżowania. Ruch odbywa się wszystkimi pasami. Mogą tam być jeszcze utrudnienia z uwagi na powstały zator ale to nie wynika już wprost z tego zdarzenia drogowego – powiedziała po godzinie 18.30.

Przeczytaj także: Zderzenie kilku aut na S8. Korek. Jedna osoba trafiła do szpitala

Zderzenie czterech aut na S8
Zderzenie czterech aut na S8tvnwarszawa.pl

Autorka/Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości

Tragiczny wypadek w Galominie w powiecie płońskim. W niedzielę przed godziną 14 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych (skody i volkswagena). Jedna osoba nie żyje.

Jedna osoba zginęła, cztery, w tym dziecko, są ranne

Jedna osoba zginęła, cztery, w tym dziecko, są ranne

Źródło:
tvnwarszawa.pl

W sobotę po południu ktoś rozlał nieznaną substancję przed budynkiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich. Nieoficjanie miała to być gnojówka. Policja podała, że w związku z tym zatrzymano jedną osobę. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty i wyszedł na wolność.

Zarzuty dla mężczyzny zatrzymanego przed kancelarią premiera

Zarzuty dla mężczyzny zatrzymanego przed kancelarią premiera

Aktualizacja:
Źródło:
Kontakt24, tvnwarzawa.pl

W niedzielę przed południem na autostradzie A2 pomiędzy Pruszkowem a Grodziskiem Mazowieckim zapalił się samochód osobowy. Są utrudnienia.

Auto w ogniu na autostradzie A2

Auto w ogniu na autostradzie A2

Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Narodowy Marsz Życia pod hasłem "Niech Żyje Polska!" wyruszył w niedzielę po południu z placu Zamkowego w Warszawie. Jak twierdzą organizatorzy, to manifestacja sprzeciwu wobec "ataków wymierzonych w małżeństwo, rodzinę i w poczęte dzieci zagrożone aborcją".

"Narodowy Marsz Życia" przeszedł ulicami Warszawy

"Narodowy Marsz Życia" przeszedł ulicami Warszawy

Źródło:
PAP

Sztab Generalny Wojska Polskiego zaapelował, by uważać na fałszywy profil, który pojawił się w związku z ogłoszonym konkursem na nazwę polskich myśliwców. Niemal identyczne konto namawia do kliknięcia w link i rejestrację na nieznanej stronie.

Sztab Generalny Wojska Polskiego ostrzega przed oszustwem

Sztab Generalny Wojska Polskiego ostrzega przed oszustwem

Źródło:
PAP

Zarząd Zieleni zapowiedział, że w poniedziałek, 15 kwietnia rozpocznie się pierwsze koszenie trawników. W tym roku przez wysoką temperaturę wegetacja przyspieszyła o miesiąc i trawy wymagają już skrócenia.

Zaczynają kosić miejskie trawniki

Zaczynają kosić miejskie trawniki

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Uwierzył w historię o podejrzanych operacjach na swoim koncie, którą przekazał mu "pracownik departamentu bezpieczeństwa". Wypłacił oszczędności i gotówkę wpłacił we wpłatomacie na wskazany rachunek. W ten sposób stracił 50 tysięcy złotych.

Zaufał "pracownikowi departamentu bezpieczeństwa"

Zaufał "pracownikowi departamentu bezpieczeństwa"

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Strażnicy graniczni zatrzymali na lotnisku w Modlinie 46-letniego mieszkańca Podlasia. Belgijskie władze poszukiwały go Europejskim Nakazem Aresztowania oraz czerwoną notą Interpolu.

Wysiadł z samolotu i został zatrzymany

Wysiadł z samolotu i został zatrzymany

Źródło:
tvnwarszawa.pl

34-latek wpadł na kradzieży zabawek w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych w Piasecznie. Mężczyznę zatrzymał pracownik ochrony, kiedy ten przekroczył linię kas i nie miał zamiaru zapłacić.

Wziął ze sklepowej półki zabawki, nie zamierzał za nie płacić

Wziął ze sklepowej półki zabawki, nie zamierzał za nie płacić

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Wiosna to czas wzmożonej aktywności zwierząt. Na drogach Mazowsza częściej dochodzi do zdarzeń drogowych z udziałem leśnej zwierzyny. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu lasów, łąk i pól uprawnych.

Dzikie zwierzęta na drogach. Co zrobić, jeśli dojdzie do zderzenia

Dzikie zwierzęta na drogach. Co zrobić, jeśli dojdzie do zderzenia

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Do śródmiejskiej policji wpłynęło zawiadomienie dotyczące incydentu przy pomniku na placu Piłsudskiego, który miał miejsce w 14. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zabrał wówczas nie swój wieniec. Policjanci upomnieli Jarosława Kaczyńskiego, według nich zatrzymanie polityka nie było konieczne. Właściciel wieńca Zbigniew Komosa potwierdza, że złożył zawiadomienie, które dotyczy zniszczenia mienia za ponad 800 złotych. Dodatkowo złożył skargę na bierność policjantów.

Jarosław Kaczyński zabrał nie swój wieniec. Jest zawiadomienie

Jarosław Kaczyński zabrał nie swój wieniec. Jest zawiadomienie

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Tramwajarze przygotowali kompleksowy plan remontów torów o łącznej długości ponad 5 kilometrów. Naprawy bieżące obejmą łącznie 15 kilometrów. Wymienione zostanie 1,2 kilometra szyn i 30 zwrotnic. Regenerację przejdzie 6 kilometrów szyn, a wyszlifowanych zostanie kolejne 15 kilometrów.

Plany remontowe tramwajarzy. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia

Plany remontowe tramwajarzy. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia

Źródło:
PAP

Zbliża się 80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Blisko 800 osób będzie zaangażowanych w przygotowania do tegorocznych uroczystości. Wolontariusze mogą się już zgłaszać do pomocy w organizacji wydarzeń obchodowych.

Uczczą pamięć o bohaterach powstania. Wolontariusze mogą się już zgłaszać

Uczczą pamięć o bohaterach powstania. Wolontariusze mogą się już zgłaszać

Źródło:
PAP